Всё об автозвуке

Вернуться   Всё об автозвуке > Высшая лига Sound Quality (натуральный и красивый звук) > Практика по SQ > Свои инсталляции SQ
Регистрация Новые сообщения Правила форума Справка Сообщество Календарь Поиск

Важная информация

Свои инсталляции SQ Хвастаемся, делимся опытом, мнениями и т.п.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 27.10.2009, 19:55   #21
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

Alphard LW 80 A4, 4-омні. Влітку брав у нас на радіоринку за 300 грн/пара.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.11.2011, 22:02   #22
Kapi
 
Аватар для Kapi
 
Регистрация: 08.12.2008
Адрес: Львів
Сообщений: 233
Вы сказали Спасибо: 41
Поблагодарили 7 раз(а) в 2 сообщениях
Репутация: 16
Отправить сообщение для Kapi с помощью ICQ
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

а ця машинка їздить по Львові? На маздовках буває?
хтів би послухати....
Kapi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 10.11.2011, 22:45   #23
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Цитата
Сообщение от Kapitoshka Посмотреть сообщение
а ця машинка їздить по Львові? На маздовках буває?
хтів би послухати....
Машина була київська.
Що з нею зараз - не в курсі.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.01.2012, 15:50   #24
garmas
 
Аватар для garmas
 
Регистрация: 01.01.2012
Адрес: Івано-Франківськ (Тернопіль)
Возраст: 36
Сообщений: 491
Вы сказали Спасибо: 17
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 57
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Цікаво все розписано!!!

Все гарно,але (як новачок) не шарю як це "зводити фазово динаміки" для мене це нове...
Первая тема в разделе "практика по SQ"

Последний раз редактировалось sanjk; 11.01.2012 в 16:02.
garmas вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 11.01.2012, 21:30   #25
newatech
 
Аватар для newatech
 
Регистрация: 01.01.2011
Адрес: Симферополь
Возраст: 45
Сообщений: 629
Вы сказали Спасибо: 24
Поблагодарили 44 раз(а) в 28 сообщениях
Репутация: 130
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Цитата
Сообщение от garmas-vitaliy Посмотреть сообщение
не шарю як це "зводити фазово динаміки"
Паскроссами, паскроссами
newatech вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2012, 17:36   #26
Kapi
 
Аватар для Kapi
 
Регистрация: 08.12.2008
Адрес: Львів
Сообщений: 233
Вы сказали Спасибо: 41
Поблагодарили 7 раз(а) в 2 сообщениях
Репутация: 16
Отправить сообщение для Kapi с помощью ICQ
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Росте, Халін, а ось таке питання стосовно Mazda 3 та CAR PC, так як у вас є досвід побудови ПК у автомобілі.
Зареєструвався на двох російських форумах по ПК у авто і почав читати. Класна штука все таки комп у авто. У процесі читання виникли питання.
У всіх маздавських проектах, викладених на цих форумах у тому числі і у проекті Halina монітор розміщений зверху на панелі з механізмом сервоприводу для підйому та опускання. Також у всіх цих проектах, де пацієнтом була mazda 3 залишалася штатна магнітола, яка відігравала роль ГУ. ПК натомість відігравав другорядну роль і не був джерелом звуку. Третьою особливістю розміщення монітору на панелі було не зручність керування ПК за допомогою тач панелі. Що у свою чергу змушувало використовувати інші маніпулятори, такі як не зручна у авто клавіатура та мишка. Судячи з ось цієї цитати Halina із форуму http://pccar.ru
Цитата:
Сообщение от Halin Посмотреть сообщение
Монитор. Был камнем преткновения и пока не был решен вопрос с размещением монитора
планувалося розміщення моніку в іншому місці.
запитання перше(ші): Яке це мало бути місце? Чому не можна було встановити монітор замість штатної магнітоли у мазда 3 із тач скріном, а ПК зробити основним джерелом звуку для SQ змагань? Чи була можливість при такому монтажі зберегти штатний дисплей мазди з виводом на нього даних із клімат контролю та бортового комп'ютера автомобіля або вивести ці дані на дисплей pccar?

Сам ПК у більшості проектів розміщується у бардачку або під сидіннями, так наприклад у Halina, він знайшов собі місце саме у бардачку. Форм-фактор материнської плати у цьому інсталі був micro-ATX із розмірами 244×244 мм. На момент побудови цієї системи це був один з найдоступніших та найпопулярніших форм-факторів материнських плат. Однак зараз більшість pccar-ів будується на материнських платах форм-фактору у два рази менше, а саме mini-ITX із розмірами 170×170, що дає змогу зменшити габарити ПК.
запитання друге(гі): Чому не було обрано mini-ITX ? Чи є у мазда3 можливість розмістити mini-ITX плату зі всіма комплектуючими на місце витягнутої 2-din штатної магнітоли, скривши таким чином пк за монітором і зробивши інстал максимально "під сток" чи все таки вмістити його у цю нішу нереально?

На форумі http://www.mazdaclub.ua Halin описує бажання внідрити новий ЦАП (DAC) у штатну голову mazda3
запитання третє(ті): Не можу нагуглити в інтернеті, а те що нагуглив не можу зрозуміти, що таке DAC, для чого його внідряти у ГУ, які переваги він дає. Можете трохи прояснити, для чого це і як використовується?
дякую!

Последний раз редактировалось Kapi; 17.05.2012 в 17:43.
Kapi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2012, 19:01   #27
Halin
Старейшина
 
Аватар для Halin
 
Регистрация: 12.04.2007
Адрес: Львов
Сообщений: 551
Вы сказали Спасибо: 15
Поблагодарили 106 раз(а) в 41 сообщениях
Репутация: 272
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Цитата
Сообщение от Kapitoshka Посмотреть сообщение
Росте, Халін, а ось таке питання стосовно Mazda 3 та CAR PC, так як у вас є досвід побудови ПК у автомобілі.
Не забывай, что это был 2006 год..
1.Сейчас я бы взял просто рамку и монитор вставил бы на место головы.
2. Все таки мамка используется mini-ITX... а сейчас в принципе есть мамки и только с одним питающим напряжением, которые можно запихать в корпус головы...
3. Это речь о вставлянии 24 битной сигма-дельты (в голове стоит однобитная).. это все о ЦАП - цифро-аналоговом преобразователе...
или читай инет или бери пиво и подъезжай к Росту.
Halin вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2012, 19:17   #28
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Монітор.
В Михаїла стиль інсталяції - сток. Тому все, що ми робили, проходило крізь цей шаблон.
В плані зручності користування, то таки тему Михаїлову ти читав неуважно, бо БТ-клавіатура - допоміжний засіб для налаштування. Маніпулятор там інший і дуже зручний, що працює по принципу, як в Урал Концерт, натискання і повертання.
Можна було поставити монітор замість штатної магнітоли, через 2-дінову рамку, але постало б запитання - куди поставити двд-привід? Зараз він стоїть в штатній магнітолі, замість її рідного. Якщо відмовитись взагалі від опції читання дисків в машині, тоді проблема знімається.
Також є питання відволікання уваги від дороги. Якщо монітор стоїть на торпедо - це одне, якщо нижче - погляд доведеться відводити сильніше в сторону. Питання безпеки водіння.
Далі. В Михаїла штатна магнітола взагалі до звуку відношення не має жодного. ПК виступає в ролі транспорту, з нього цифра йде на зовнішній мультибітний ЦАП. Гучність регулюється резистором Альпс, управляється який кнопками на рулі, через кан-шину. Для цього виготовлено було спеціальний адаптер.
Щоб залишити виведення на штатний дисплей інформації, потрібно залишити плату магнітоли. Там місця досить багато, можна її кудись заховати.
Щоб виводити інформацію на монітор ПК, так сходу не скажу. Можливо доведеться писати програму і робити це знову ж через кан-шину. Я це питання не вивчав. Але на штатний дисплей в Халіна виводиться рівень гучності.

Вибір материнської плати був зобумовлений відсутністю потужного аналогу в розмірі 17х17. Не забувай, ми цю тему почали розробляти, коли ще в Україні комплектуючих до автокомп'ютерів не було, як це є тепер.
На той час 17х17 - це Інтел 201, досить таки слабенька плата, призначена для використання в терміналах.
І, знову ж, ми не знали, як поведе себе в автомобілі звичайна плата. Тому Михаїл вибрав промислову материнку.

Щоб зрозуміти, поміститься, чи ні комп'ютер на базі материнки 17х17 замість штатної магнітоли, потрібно взяти лінійку і поміряти. Ніша там досить велика. Але не треба забувати, що там же буде жити і плата штатної магнітоли для виведення інформації на штатний дисплей, а також блок живлення комп'ютера, звукова карточка (якщо вона буде не зовнішня) і диск.

Стосовно ідеї заміни ЦАПа в штатній магнітолі. Михаїл зробив хороший ЦАП. Є деякі магнітоли Мазд, в яких можна реалізувати вивід цифри. От в таку магнітолу і можна поставити цей ЦАП, замість штатного. Зі збереженням усіх функцій магнітоли. Дуже цікава ідея, але щось ніяк не вдається знайти підходящого "пацієнта".
Переваги він дає - по якості звучання, дуже суттєві.
Що таке ЦАП (DAC) вибач, розказувати не буду, перший клас, друга чверть початкової автозвукової школи. Запитай хоча би в Вікі, вона знає.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2012, 20:25   #29
Mits
 
Аватар для Mits
 
Регистрация: 20.02.2012
Адрес: Киев рядом
Возраст: 60
Сообщений: 521
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 111
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Росте, Халін!

За желание и труды!
Хоть ,это и было давно-
Mits вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2012, 21:09   #30
Kapi
 
Аватар для Kapi
 
Регистрация: 08.12.2008
Адрес: Львів
Сообщений: 233
Вы сказали Спасибо: 41
Поблагодарили 7 раз(а) в 2 сообщениях
Репутация: 16
Отправить сообщение для Kapi с помощью ICQ
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Цитата:
Сообщение от Рост ® Посмотреть сообщение
В плані зручності користування, то таки тему Михаїлову ти читав неуважно, бо БТ-клавіатура - допоміжний засіб для налаштування. Маніпулятор там інший і дуже зручний, що працює по принципу, як в Урал Концерт, натискання і повертання.
Знаю, читав і про цей маніпулятор. Коли писав про мишки то узагальнював, маючи на увазі більшість проектів, а також маючи на увазі те, що ніякий маніпулятор не буде таким комфортним як тач скрін, він все таки набагато зручніший і "модніший" як для мене. Кого зацікавив маніпулятор від Halina ось: http://pccar.ru/showpost.php?p=100285&postcount=43
Серед ручних маніпулятор можна також виділити ось таку бездротову міні клавіатуру із тачпадом: http://www.amazon.com/FAVI-Entertain.../dp/B003UE52ME

Щодо ЦАП, то все таки не дуже зрозуміло, ЦАП перетворює цифру на аналог. Для чого у ГУ мазди переробляти цифру в аналог окремим пристроєм, якщо у неї уже є аналоговий вихід, це наприклад випаяні внаслідок доопрацювання аналогові низькорівневі лінійні виходи для зовнішнього підсилювача, а також 4 пари акустичних підсилених аналогових виходів. Можливо замало ще почитав про ЦАП, почитаю, напевне зрозумію.

дякую за відповіді.

Последний раз редактировалось Kapi; 17.05.2012 в 21:29.
Kapi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.05.2012, 21:58   #31
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Цитата
Сообщение от Kapitoshka Посмотреть сообщение
Для чого у ГУ мазди переробляти цифру в аналог окремим пристроєм, якщо у неї уже є аналоговий вихід
Ідеться про те, щоб замінити вбудований посередній ЦАП на значно кращий. Тобто, ми отримуємо штатну голову зі всім її функціоналом, зі звуком значно вищого рівня.

Добавлено через 3 минуты
Цитата
Сообщение от Kapitoshka Посмотреть сообщение
ніякий маніпулятор не буде таким комфортним як тач скрін
Суперечливе твердження. По-перше, хто до чого звик. По-друге - залежно для яких задач. Ну і, знову ж таки, в Халіна тач працює, просто треба трохи більше нахилитись вперед, ніж у випадку, якщо б монітор стояв на місці штатної магнітоли.

Последний раз редактировалось Рост ®; 17.05.2012 в 22:01. Причина: Добавлено сообщение
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.06.2012, 10:00   #32
Kapi
 
Аватар для Kapi
 
Регистрация: 08.12.2008
Адрес: Львів
Сообщений: 233
Вы сказали Спасибо: 41
Поблагодарили 7 раз(а) в 2 сообщениях
Репутация: 16
Отправить сообщение для Kapi с помощью ICQ
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Цитата:
Сообщение от Halin Посмотреть сообщение
1.Сейчас я бы взял просто рамку и монитор вставил бы на место головы.
Цитата:
Сообщение от Рост ® Посмотреть сообщение
Але не треба забувати, що там же буде жити і плата штатної магнітоли для виведення інформації на штатний дисплей
Таки так, щоби зберегти функцію TRIP у машині (розхід палива, середня швидкість, і т.п) а також індикацію клімат контролю, у будь якому випадку потрібно залишити плату штатної магнітоли там де вона і жила. І поставратися впихнути її у той же 2din carpc, щоби все було у одній коробці.
Не поганий 2din корпус для таких випадків можна підглянути тут. Фотоальбом тут
У цьому корпусі передбачена установка 8 дюймового дисплею з розмірами видимої активної частини матриці приблизно 180х100, що співпадає з отвором перехідної рамки. У випадку мазди є можливість зробити корпус ще трохи вищим, типу 3din-новим. Третій дін буде за штатним маздовським дисплеєм, там є місце. Думаю на третій поверх якраз зручно буде посилити штатну плату магнітоли.
Сама плата магнітоли я так підозрюю за розміром приблизно 170х160 мм.
Впринципі все вимальовується досить не погано.
Не зрозуміло лише з кнопками на кермі, і як їх задіяти у карпс. Кнопки у мазді спілкуються по шині can (тобто мають мікроконтролер і передають дані на магнітолу у цифровому вигляді) чи резистивні (тобто при нажиманні кнопок - змінюється опір на двох кінцях проводків які виходять з них.)?
Якщо резистивні то потрібно контролер, який буде здатний розпізнавати різні опори і посилати відповідні команди до ПК.
Я ще планував поставити на кермо кнопки круїз контролю з правої сторони керма (у мене там заглушка, дорестайл), таким чином мати два блоки кнопок для керування ПК. Чи реально поєднати цих два блоки і завести їх до компютера?

Последний раз редактировалось Kapi; 16.06.2012 в 10:14.
Kapi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.06.2012, 12:50   #33
Halin
Старейшина
 
Аватар для Halin
 
Регистрация: 12.04.2007
Адрес: Львов
Сообщений: 551
Вы сказали Спасибо: 15
Поблагодарили 106 раз(а) в 41 сообщениях
Репутация: 272
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Цитата
Сообщение от Kapitoshka Посмотреть сообщение
Таки так, щоби зберегти функцію TRIP у машині (розхід палива, середня швидкість, і т.п) а також індикацію клімат контролю, у будь якому випадку потрібно залишити плату штатної магнітоли там де вона і жила. І поставратися впихнути її у той же 2din carpc, щоби все було у одній коробці.
Не поганий 2din корпус для таких випадків можна підглянути тут. Фотоальбом тут
У цьому корпусі передбачена установка 8 дюймового дисплею з розмірами видимої активної частини матриці приблизно 180х100, що співпадає з отвором перехідної рамки. У випадку мазди є можливість зробити корпус ще трохи вищим, типу 3din-новим. Третій дін буде за штатним маздовським дисплеєм, там є місце. Думаю на третій поверх якраз зручно буде посилити штатну плату магнітоли.
Сама плата магнітоли я так підозрюю за розміром приблизно 170х160 мм.
Впринципі все вимальовується досить не погано.
Не зрозуміло лише з кнопками на кермі, і як їх задіяти у карпс. Кнопки у мазді спілкуються по шині can (тобто мають мікроконтролер і передають дані на магнітолу у цифровому вигляді) чи резистивні (тобто при нажиманні кнопок - змінюється опір на двох кінцях проводків які виходять з них.)?
Якщо резистивні то потрібно контролер, який буде здатний розпізнавати різні опори і посилати відповідні команди до ПК.
Я ще планував поставити на кермо кнопки круїз контролю з правої сторони керма (у мене там заглушка, дорестайл), таким чином мати два блоки кнопок для керування ПК. Чи реально поєднати цих два блоки і завести їх до компютера?
Рулевые кнопки в Мазде - резистивные.... плата головы 17,2*16,5 плюс плата передней панели.... гемор я бы все таки купил адаптер рулевых кнопок с поддержкой управления трипом (он будет размером со спичечный коробок)... есть сразу с входом по USB для компа.. поищи: "адаптер резистивных кнопок для CarPc" .. ну и далее в таком-же духе.. знаю, что кто-то в Киеве их делает под любые варианты и запросы
Halin вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.06.2012, 18:56   #34
Kapi
 
Аватар для Kapi
 
Регистрация: 08.12.2008
Адрес: Львів
Сообщений: 233
Вы сказали Спасибо: 41
Поблагодарили 7 раз(а) в 2 сообщениях
Репутация: 16
Отправить сообщение для Kapi с помощью ICQ
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Цитата:
Сообщение от Halin Посмотреть сообщение
я бы все таки купил адаптер рулевых кнопок с поддержкой управления трипом
Ви маєте на увазі цю коробочку?
В описі до неї написано:
Цитата DigitalCar CanSnif - адаптер штатной цифровой CAN-шины / рулевых кнопок, дисплеев
У підтримувальних моделей пристрою Mazda 3 не має. У те що він може розуміти посили can-кнопок на кермі я ще вірю, хоча мені і не треба, так як резистивні. Але до чого туn напис "дисплеев" не пойму.
На форумах згадок про даний пристрій нуль. Гуглив по назві девайсу. Лише пропозиції інтернет магазинів з мінімум опису товару.
Не можу збагнути чим він мені допоможе? Невже за його допомогою я зможу позбутися плати магнітоли та плати передньої панелі, але залишити штатний дисплей і на нього буде виводитися інфа з клімату та TRIP, а також задію кнопки на кермі. Тоді получається DigitalCar CanSnif має приєднуватися з одного боку до ПК через USB, з другого до резестивних кнопок на кермі. Окрім цього DigitalCar CanSnif має приєднуватися до can шини авто (для отримання інфи про кліму і тріп) з одного боку, а з іншого до штатного маздівського дисплею (для виведення інфи).
Здається мені шо дурниці пишу і цей пристрій не вміє робити все те що я описав.

Друга коробочка, яку я нагуглив має назву CAN-BUS-LINE для Mazda 3
В описі зазначено:
Цитата Если у вас mazda3, экран которой управляется не по can шине, а вставляется в магнитолу, то к сожалению наш адаптер вам не подойдет.
У мене здається вставляється саме в магнітолу. До того ж в описі нічого не сказано про індикацію клімату на штатний дисплей, а лише про TRIP.

Haline поясніть будь ласка чи ті коробочки я найшов шо ви мали на увазі і що вони насправді вміють? Чи вдасця мені позбутися двох плат штатної магнітоли, але зберегти штатний екран і всю його індикацію?
Kapi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.06.2012, 19:52   #35
Halin
Старейшина
 
Аватар для Halin
 
Регистрация: 12.04.2007
Адрес: Львов
Сообщений: 551
Вы сказали Спасибо: 15
Поблагодарили 106 раз(а) в 41 сообщениях
Репутация: 272
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Цитата
Сообщение от Kapitoshka Посмотреть сообщение
Ви маєте на увазі цю коробочку?
В описі до неї написано:

Друга коробочка, яку я нагуглив має назву CAN-BUS-LINE для Mazda 3

Haline поясніть будь ласка чи ті коробочки я найшов шо ви мали на увазі і що вони насправді вміють? Чи вдасця мені позбутися двох плат штатної магнітоли, але зберегти штатний екран і всю його індикацію?
Это не совсем то... вторая идет конкретно для головы Ntray, первая может и походит, надо спрашивать у производителей..
Есть совсем универсальные и программируемые адаптеры: http://www.hvi.od.ua/index.php?optio...oprul&Itemid=7
есть с трипом, но для нескольких типов сторонних голов
http://www.trioma.ru/instructions/mazda-dp.pdf
ну и искать, искать, искать... они точно есть...если я найду какую ссылку - напишу.
Какого года выпуска машина - дорестайл или рестайл?
Halin вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.06.2012, 20:27   #36
Kapi
 
Аватар для Kapi
 
Регистрация: 08.12.2008
Адрес: Львів
Сообщений: 233
Вы сказали Спасибо: 41
Поблагодарили 7 раз(а) в 2 сообщениях
Репутация: 16
Отправить сообщение для Kapi с помощью ICQ
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

машина 2004 року випуску, відповідно дорестайл. Можу вказати номер ГУ, якщо потрібно, але він у мене точно йде разом із дисплеєм.
Всі ці адаптери спрямовані на вирішення проблеми підключення кнопок керма до нештатної магнітоли, а також збереження функцій TRIPу. Про дорестайловий дисплей, який витягується разом з ГУ нічого в цих адаптерах не сказано. У рестайлів, наскільки я зрозумів дисплей підключається окремо і незалежно від магнітоли, тобто коли витягуєш магнітолу сам екран залишається і на нього (навіть без магнітоли) буде продовжуватися виводитися інфа з клімат контролю та TRIP. Хоча тут теж є проблема, на штатній голові, навіть рестайлинговій є кнопки INFO та clock, які служать для керування функціями саме TRIPу. Відповідно витягнувши рестайингову ГУ ти позбуваєшся кнопок керування бортовиком. Хоча цю проблему можна вирішити за допомогою вказаного вище вами контролера, який переносить кнопки INFO та CLOCK на кермо.
У цьому адаптері у функціях зазначено що він має два незалежних входи для підключення лівої та правої групи кермових кнопок, що дає можливість задіяти кнопки круїз контролю на дорестайлі, де круїзу не має. А кнопки можна купити і поставити замість заглушки.
Haline а чи можливо у дорестайлі поставити штатний екран від рестайлінгової маськи і підєднати його напряму до can шини? А через адаптер перенести кнопки TRIPу на кермо?

Последний раз редактировалось Kapi; 16.06.2012 в 20:50.
Kapi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.06.2012, 22:00   #37
Halin
Старейшина
 
Аватар для Halin
 
Регистрация: 12.04.2007
Адрес: Львов
Сообщений: 551
Вы сказали Спасибо: 15
Поблагодарили 106 раз(а) в 41 сообщениях
Репутация: 272
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Цитата
Сообщение от Kapitoshka Посмотреть сообщение
машина 2004 року випуску, відповідно дорестайл. Можу вказати номер ГУ, якщо потрібно, але він у мене точно йде разом із дисплеєм.
......
Haline а чи можливо у дорестайлі поставити штатний екран від рестайлінгової маськи і підєднати його напряму до can шини? А через адаптер перенести кнопки TRIPу на кермо?
Понятно,... не нужно.

Можно (надеюсь, что ты там зарегистрирован):
http://www.m3club.ru/forum/topic7689...F1%EF%EB%E5%E9
Halin вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.06.2012, 22:58   #38
Kapi
 
Аватар для Kapi
 
Регистрация: 08.12.2008
Адрес: Львів
Сообщений: 233
Вы сказали Спасибо: 41
Поблагодарили 7 раз(а) в 2 сообщениях
Репутация: 16
Отправить сообщение для Kapi с помощью ICQ
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

во, назва теми обнадіює! зараз прочитаю. реєстрації там не треба. Дякую!

Але я от годинку тому витягував ГУ (шоби переконатися щодо підключення дисплею) і заодно рулеткою обміряв нішу. Шось я побоююся що не влізе там mini-ITX. Хоча перший раз коли обміряв то ніби влазила. Хоча що перший, що другий раз обмірював на скору руку. Тре буде пізніше від'єднати АКБ, потім від'єднати ГУ і все гарно обміряти. Бо я хочу лише у 2din пк, тобто ніякі підсідшки або бардачки.
Kapi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.06.2012, 07:26   #39
Halin
Старейшина
 
Аватар для Halin
 
Регистрация: 12.04.2007
Адрес: Львов
Сообщений: 551
Вы сказали Спасибо: 15
Поблагодарили 106 раз(а) в 41 сообщениях
Репутация: 272
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Цитата
Сообщение от Kapitoshka Посмотреть сообщение
во, назва теми обнадіює! зараз прочитаю. реєстрації там не треба. Дякую!

Але я от годинку тому витягував ГУ (шоби переконатися щодо підключення дисплею) і заодно рулеткою обміряв нішу. Шось я побоююся що не влізе там mini-ITX. .....
Не стоит благодарности..
Эх, как я тебе завидую.. столько еще надо будет тебе всего прочитать и сделать и много раз ошибиться..
Вот еще интересные адаптера для компа:
http://autopc.com.ua/product/adapter...lcar-joycoder/
http://carmonitor.ru/ru/product_info...roducts_id=104
http://www.ksize.ru/Prinadlezhnosti/4561-909.html
А вот просто двухдиновый комп:
http://autopc.com.ua/product/cpcmx-6...pc-2din-carpc/
Halin вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.06.2012, 09:15   #40
Kapi
 
Аватар для Kapi
 
Регистрация: 08.12.2008
Адрес: Львів
Сообщений: 233
Вы сказали Спасибо: 41
Поблагодарили 7 раз(а) в 2 сообщениях
Репутация: 16
Отправить сообщение для Kapi с помощью ICQ
По умолчанию Re: Mazda 3. Цікава Mazda 3 :)

Так у чому проблема?
Можете і свій інстал трохи проапгрейдити. Поміняти материнку на новий Atom. Поставити другий дисплей на місці штатної голови через перехідну рамку. Використовуючи два незалежних відеовиходи материнки і функцію віндовса "розширення робочого столу" можна на ваш верхній дисплей постійно подавати картинку навігації, а нижній використовувати для керування ПК через центрафугу (чи у вашому випадку здається стоїть incarterminal). Ну і це все у 2 din нішу.
А бардачок звільните для інших речей...
Тут узагалі три дисплеї, але мені здається це вже "колхоз"

Последний раз редактировалось Kapi; 17.06.2012 в 09:24.
Kapi вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
(прочее) Рамка Mazda CX7 2-дин alck Аксессуары, кроссоверы и прочее... 8 15.01.2015 20:35
(адаптеры) рамка mazda 6 vitalpro Аксессуары, кроссоверы и прочее... 0 09.07.2013 21:43
прочее Стойки Mazda 323F MakcSnickers Куплю 7 08.04.2013 19:34
(прочее) Адаптер USB Falcon Mazda 3-6, Toyota Prado 120 Arabaz Аксессуары, кроссоверы и прочее... 0 11.07.2012 10:23
ГУ mazda 3 виплювує диски Kapi Бюджетный автозвук и песочница. 13 22.07.2011 20:17


Текущее время: 10:35. Часовой пояс GMT +2.


Перевод: zCarot
autozvuk.org ©