Показать сообщение отдельно
Старый 31.10.2013, 09:38   #44
Володимир
Старейшина
 
Аватар для Володимир
 
Регистрация: 17.03.2007
Адрес: г. Золочев, Львовская обл.
Возраст: 46
Сообщений: 2,807
Вы сказали Спасибо: 94
Поблагодарили 84 раз(а) в 65 сообщениях
Репутация: 373
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ Отправить сообщение для Володимир с помощью Skype™
По умолчанию Re: Соответствует ли нынешнее руководство СКуЧе поставленным целям и задачам формата?

Цитата:
Сообщение от Andr Посмотреть сообщение
По поводу того что у многих судей играют бренды а не системы - полностью согласен! И слепое прослушивание хорошая идея, правда трудно реализуемая.
Особисто я цю проблему вирішую установкою - тобто фіг догадаєшся шо там в мене стоїть.
Але розкажу історію коли в мене все було практично на хеліксі і то явно було видно, то й же Іванович слухав, а після сорєвок відмітив що в мене добре звучить машина і попросив пригадати яка в мене акустика. Тобто якщо він би звернув увагу на лейби хелікс ще під час судійства то потім би не перепитував. Це підтвердило те що йому пофігу шо там стоїть, і так має бути. Тобто моя думка така: якщо суддя досвідчений, то йому бренди фіолетові. Є два критерії оцінки системи: або грає або ні. А якщо суддя береться судити по брендам, то я такого би не хотів бачити в своїй машині, но в мене прецидентів і не було.
Володимир вне форума   Ответить с цитированием Вверх