Показать сообщение отдельно
Старый 16.10.2010, 10:54   #14
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

Так, Володя правильно написав.
Проведу аналогію. От, є у вас динамік, який створений для роботи в фазоінверторному оформленні (ФІ). Як побудувати для нього це оформлення? Правильно, попередньо прикидається об'єм, параметри порта, а потім, контролюючи значення піків імпендансу, ці параметри підганяються до задуманих. А тут в когось теж завалялись такі самі динаміки, і задає він запитання, як їх заставити грати. І каже Рост, що, мовляв, їх в ФІ потрібно. І просить власник динаміків - скажи точно, який об'єм ящика потрібен, яка площа і довжина порта? А я візьми і скажи, такі, як у мене вийшли. Моделі динаміків-то однакові.
І зробить людина такий ящик. А воно гуде і горбить. І хто буде винним? Рост, він порадив! Бо зле виходить за його порадою. А те, що динаміки різні, хоч вони і однієї моделі, і Рост про це попереджував, уже якось до уваги не береться. А достатньо, щоб параметри динаміка відрізнялися всього на декілька відсотків. І тут би взяти комп'ютер з потрібним програмним забезпеченням, чи хоча би простий генератор і вольтметр, та підправити порт, але ж оформлення не робилось, виходячи з розуміння його суті, а робилось за порадою.
Тому я не даю таких рецептів. Підготувати двері складніше, ніж виготовити описане мною акустичне оформлення, там більше різних нюансів. Тому я кажу, чого потрібно добитись, а ви вже думайте як, маючи перед своїми очима конкретні двері.

Ще один момент. Для вас це хобі, чи ви просто хочете зекономити гроші, зробивши самотужки, замість щоб віддати машину в руки фахівцю? Якщо хобі, то воно ж має доставляти радість відкриттів! Радість пошуку! Радість від усвідомлення, що ви розібралися, зрозуміли суть, як це працює! Питати за конкретним рецептом не вписується в цю схему.
А якщо вами рухає просто бажання зекономити, то досвід показує, що економії не вийде, бо доведеться декілька раз переробляти, поки щось путнє вийде. А ще часу потратиться купа. Значно правильніше в такому випадку своїм ремеслом заробити гроші, які заплатити хорошому фахівцю.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх