Показать сообщение отдельно
Старый 21.11.2012, 23:03   #109
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Участие судей! Опрос

Та розслабтесь ви.

А як бути з машинами, зробленими суддями, які в повсякденному житті інсталятори? Чим ці машини відрізняються від особистих машин суддів?

А як бути з машинами, просто зробленими клієнтам толковими інсталяторами, хоч і не суддями?

А як бути з самими толковими інсталяторами, які приїдуть виступити на своїх машинах? Вони можуть бути крутіші за суддівські.

Давайте взагалі заборонимо приймати участь тим, хто має хоч якесь відношення до галузі. Правда, тоді і самі по собі змагання помруть. Залишаться хіба дворового рівня, де учасники самі будуть свої машини судити за принципом торкає/не торкає.


Звичайно, краще мати штат професійних суддів, які самі не виступають, а тільки судять, а ще не пов'язаних з автозвуковим бізнесом, і їм за це будуть платитися гроші.
Мені не раз пропонували стати суддею. Я порахував, що на це я змушений буду потратити до місяця часу в році: 5-6 етапів мінімум по 3 дні на кожен (день добратись, день етап, день назад), семінари, тренінги. Я вирішив, що потратити місяць життя на оцінювання чужих машин, більшість з яких взагалі ніякої цінності з точки зору ідеалу звуковідтворення не являє, мені не цікаво. Місяць свого життя я ціную більше.
А давайте продовжимо цю тему, і прикинемо ще фінанси. Нехай за цей місяць життя суддя заробить 1000 доларів. В смислі не суддівством, а тим, чим він на життя заробляє. А якщо він займатиметься суддівством. уже не заробить. Значить треба би було йому компенсувати. Крім того поїздки, проживання, харчування в чужих містах. На це мінімум 1000 доларів, якщо не більше. Отже, Мінімум 2000 доларів на кожного суддю за сезон затрат. Якщо суддів 10, то це 20 000, якщо 20, то вже 40 000 доларів. На рік. Мінімум.
Панове поборці за справедливість. Які приймають в сезон участь в декількох етапах, платячи за це 200-300 гривень - ви готові профінансувати професійних суддів? Адже цей професійний суддівський корпус потрібен вам, тільки вам і більше нікому.
Ну то як, готові платити на кожному етапі по 200-300, але уже доларів? Чи ви в цю тему просто покрасуватись вийшли, які ви всі за справедливість?
А може давайте самі суддями станьте. А чому ні? Навчання пройти, тести здати - і вперед, справедливо і фахово судити. Ви ж знаєте, що мають робити інші, покажіть приклад реальними справами, а не пустозвонством.

А поки у нас такого штату супер профі немає, то добре, що є ті, які є, в основному інсталятори або давно "хворі" аматори, які більше на ентузіазмі роблять цю справу. І заборонити їм ще й самим участь прийняти, тим більше, якщо є що показати, не зовсім правильно.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх