Показать сообщение отдельно
Старый 25.03.2013, 19:33   #11
Maxwheller
 
Аватар для Maxwheller
 
Регистрация: 27.06.2011
Адрес: Черновцы
Сообщений: 117
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутация: 3
По умолчанию Re: Подскажите по усилителям аудисон, запко

Цитата:
Сообщение от Рост ® Посмотреть сообщение
Не те, що не до кінця розкритий, а там весь підсилювач перетрусити треба конкретно. Хоча після цього так, грає. Але, з огляду на трудозатрати, я б краще одразу макінтош брав
А Вы шось петраєте в твіку? От думаю віддати своє залізо на твік, але не знаю кому, так як далекуватий від цього, знаю лише про номінали конденсаторів, і роздільні блоки живлення. В мене система наступна:
1. Голова - піонер п90 + процп90
2. АС - ДЛС ірідіум 8.3 - хочеться змінити на щось достойніше. На роль сч думаю пустити хелікс прецижн, але не впевнений що це щось вирішить - так дифузорні, але гатунок не на багато кращий за длс.
3. Підсилювачі - мідбас - Genesis DA100. Середина - Genesis DA100, ВЧ - Genesis SA50.
4. Дроти - Atlas hiper - 3 квадрати, вч - два квадрати. Мыжблоки теж Atlas (не памятаю модель, квадстар ніби).
5. Саб Xelix precision*2 в задній полці фрієір. Підсилювач на них грає рокфорд фосгейт D1000, здаэться.
6. 70ф конденсатор.

Що з цього списку можна твікнути, що воно дасть, ну в цілому по твіку, і по мому залізу - чого воно варте, що в ньому слабка ланка? як мені здається АС. Дякую!!!

Последний раз редактировалось Maxwheller; 25.03.2013 в 21:10.
Maxwheller вне форума   Ответить с цитированием Вверх