Тема: jetta coupe
Показать сообщение отдельно
Старый 15.12.2013, 12:01   #18
Maxwheller
 
Аватар для Maxwheller
 
Регистрация: 27.06.2011
Адрес: Черновцы
Сообщений: 117
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутация: 3
По умолчанию Re: jetta coupe

Цитата:
Сообщение от Володимир Посмотреть сообщение
Наскільки я розуміюсь в АЗ при такому розміщенні купольної середини навряд чи досягнеться хороший результат внаслідок перевідбиттів і інших факторів що впливають на комфортне прослуховування. ВЧ також орієнтоване невідомо куда.
Моє бачення: СЧ тільки дифузорне в кутиках дзеркал, ВЧ на стійках. Орієнтація з мінімальним перевідбиттям і ретельна настройка проца дозволять досягнути доброго результату. Успіхів.

Дякую. Сч там і будуть, і будуть дифузорні. Вч - швидше всього над ними, можливо і на стійках, але не певен, що так буде краще - машина квадратна.
Щодо проца - сцена зведена нормально, на змаганнях один із суддів, навіть сказав "поразительно! Как в этом жигуле, вы сумели построить такую сцену". До речі, в цих же змаганнях моя машина заняла 2-е місце, машина з першим місцем обішла мене на 11 балів, проте, мене оштрафували за відсутність схеми живлення, і відсутність запобіжника під капотом на 15 балів.(про схему не знав, заподіжник не ставлю свідомо). Якщо чесно - змагання не для мене, я їх не визнаю, мене просто організатори попросили приїхати.
Ой, ще - 2-е місце машина заняла на нових сабах, які після того як розім'ялись так і не були переналаштовані, через що відверто гундосили.

P.S. Цікаво почути Вашу думку щодо орієнтації вч/сч, при інсталі. Обидві сторони на слухача (водія, для максимально однакової тоналки), чи на "середину салону"? Також чув тезу, що водійська вч. - на водія, пасажирська на задню стійку кузова, зі сторони водія, тобто - трохи повз нього.

Последний раз редактировалось Maxwheller; 15.12.2013 в 12:09.
Maxwheller вне форума   Ответить с цитированием Вверх