Тема: Послушали
Показать сообщение отдельно
Старый 13.10.2009, 21:44   #47
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от inst
Цитата:
Сообщение от Рост ®
Цитата:
Сообщение от inst
Сегодня предварительно договорился с лучшим музыкальным салоном г.Николаева о проведении прослушки в их помещении и на их оборудовании.
Юра, ну невже у вас в околицях нема жодного автомобіля з готовим достойним трактом, щоб послухати всі ці голови в машині?
Есть, и очень-очень , но я хочу самое лучшее ГУ, ну хочу и все. Хочу чтоб так играло- чтоб слезы катились и яйца (извините) сжимало. А если я найду такое с домашкой- то в машине- умру, но повторю.
Один компонент уже есть- рупорный саб, проводка- есть, полностью 70 квадратов от начала до конца, межблоки- работаю, усилки пока 2шт мака404, каждый 4на100, фронта нет , ГУ нет ..........
Дуже вже різна специфіка домашки і автозвуку, особливо акустичних систем. Ну і підсилювачі різні. Тому дома голова буде звучати не так, як в автомобілі. От зараз ДРЗ тебе вдохновив, а запхай його в автомобіль - і це буде подвигом витягнути з нього хоч якусь емоцію.
На фіналі переслухав 3 чи 4 машини з дрз - тільки в одній були натяки на емоційність, при гібридних підсилювачах і Матріксах. У всіх решта в кращому випадку просто холодно і точно (як у Бориса). Але це не звук, це якийсь анатомічно препарований зомбі. Може когось від точного фокусування пре, але варто зайти в будь-який клуб на живий концерт - так там взагалі ніякого фокусування образів, але задоволення буде вагон.
Ну але це таке, поезія
Взагалі, я б радив, раз іде розмова про ідеал, задуматись про хороший транспорт, чи той самий комп'ютер, тут тобі одразу і замінник ченджера на добру сотню дисків, витягнути звідти цифру і на зовнішній ЦАП, той самий Мак. Це буде куди краще будь-якої "самостійної" голови.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх