Показать сообщение отдельно
Старый 19.04.2011, 19:10   #1
B@RON
 
Аватар для B@RON
 
Регистрация: 05.12.2010
Адрес: Israel
Возраст: 34
Сообщений: 130
Вы сказали Спасибо: 24
Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
Репутация: 6
Thumbs up Дуті подіуми для Морель Елейт 6 на Опель Омегу А

з великим зусиллям пройшов перший етап модернізації дверей Опель Омеги А (седан)
чесно кажучи, гемарою було досить багато, ще думаю попереду те ж буде не легко, щоб накінець закінчити свою систему!

проблема заключалась в наступному:
купив НЧ Morel Elate 6 Gibrid, думав їх установити на кільця і прямо в дверку але.... прочитавши інфу по даних дінах я зрозумів, що толку з них без об"єму ніякого, відповідно наважився зробити зя(в подальшому можливо і з ФІ) подіуми 10 л!
якщо собі прикинути, то можна зрозуміти що простий подіум не може містити 10 л, потрібно дути на всю дверку (тобто на обшивку дверей). Ви скажете, навіщо на обшивку, якщо елементарно це робиться(оформлюється в самій дверці), відповідь проста - там стоять електросклопідіймачі, дотяжки дверей і т.ін. і все це займає майже весь об"єм дверей!

спочатку думав буду ставити за основу фанеру 10мм, але зрозумів що дана конструкція буде надто важкою і з часом двері просядуть, а це лишнє витрачання грошей на майстрів(

потріно було зробити конструкцію легкою і міцною!
я обрав скловолокно + поліефірна смола (+затверджувач) + фінішна шпакльовка + фанера (тільки на кільця для дінів і ножки наклону кілець)

далі детально з фотозвітом викладу і опишу свою роботу!

1) розібрав свої дверні карти, здер матеріал, котрим вни були обтянуті і взявся наносити скловолокно з поліефіркою
Поліефірка дуже ванюча і досить токсична, відповідно працювати з нею на відкритому повітрі (бажано в сонячний день, вона скоріше сохне), в захисних рукавицях ( спершу я купив прості рукавиці, дешеві, і вся поліефірка потрапила на них), відчуття не з приємних, по-перше відмити її дуже важко і на наступний день шкіра стала дуже суха і лущилась!
накладати скловолокно бажано кусками (тобто порізати його смужками), перший слой скловолокно+поліефірка бажано залишити на деякий час (в мене він склав 30 хв) (поліефірка і скловолокно змінить свій колір з синього(голубого) на коичневий)
тоді накладати решта слоїв
Поліефірку і затверджувач слід розбавляти в наступних пропорціях (як я робив):
3-5 ml затверджувача на 200-250 грам поліефірки. Чим менше затверджувача тим міцніша консрукція але довше сохне.
НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ЗМІШУВАТИ ПОЛІЕФІРКУ З ЗАТВЕРДЖУВАЧЕМ І ЗАЛИШАТИ БІЛЬШЕ НІЖ НА 20 ХВ, ВОНО ЗАСТИГНЕ!
в своїй конструкції я наклав 4 слої скловолокна і дав йому засохнути, от що получилось:


потім я вирізав з фанери 10 мм кільця і зробив ножки з наклонами, їх закріпив спеціальним клеєм для фанери і самонарєзами, дав клею висохнути), конструкція получилась досить міцною:



далі зроив об"єм з пінопласту і закріпив кільця з фанери до карти (самонарєзами, клеєм тим що клеїв фанеру) + в кільця на діни пустив самонарєзи довгі прям в карту дверну! все тримається ідеально:









зняв пінопласт, наклав фінішну шпакльовку на скловолокно, щоб в подальшому використанні не попадали всякі касякі в дін))
пісяля чого повісив дверні карти сушитись=)))





ДАЛІ БУДЕ..... :arrow:
B@RON вне форума   Ответить с цитированием Вверх