Показать сообщение отдельно
Старый 22.11.2011, 01:33   #13
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Как реализовать CD в BMW e39?

За останній місяць роблю вже другу машину на штатній голові, твікнутій самі знаєте ким Рено Дустер і Опель Вектра новий.
Вони звучать ні разу не гірше того ж 88-го піона, наведеного вище альпайна і тому подібних.
Наявність процесора - не єдиний спосіб зведення. А наявність дешевого процесора - це однозначний спосіб погіршення звуку.
Поканалка - не обов'язково процесорна. В мой машині поканалка теж, але в зв'язку з використанням активної фільтрації. Тому категорично прив'язувати поканалку до ДСП я би не став.

Я, взагалі-то, нікому нічого не нав'язую, нікого ні до чого не схиляю. Кожен сам собі творець свого життя.
Наведені мною варіанти - це те, що пробував би реалізувати я, виходячи із заданих умов. Зачепить воно когось, чи ні, але сказати варто. Хоча би в супереч сучасному суто комерційному підходу, де проц - це обов'язково, тому що робота зі зведення проводиться за пару годин, ніякого гімору. Але коли будуєш систему для себе, а не заробляєш на цьому гроші, таки варто розглянути усі варіанти.
Стосовно невміння штатних голів БМВ звучати нічого не скажу, не колупалися в них, а без доопрацювань практично жодна штатна голова не грає. Єдину Е39, з якою я мав справу, робив на Макінтошах.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх