Показать сообщение отдельно
Старый 20.08.2014, 18:38   #27
Iowa
 
Аватар для Iowa
 
Регистрация: 12.04.2011
Адрес: Тернополь
Сообщений: 7
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 1
Отправить сообщение для Iowa с помощью ICQ Отправить сообщение для Iowa с помощью Skype™
По умолчанию Re: BMW e36 touring individual

Цитата:
Сообщение от Nos music Посмотреть сообщение
Срезы, играет, нормальное АЧХ , и бла бла бла.
ситуация в простом.
Вы хоть раз были на концерте? или в филармонии?
Откуда звук идет? От соседа который сидит сбоку?(касаемо СЧ )
Вот вам и все.
При чом тут це,як що раз,акустика не того рівня,і не тої концепції построєння,то чого зразу з філармонією порівнювати!...Срезы, играет, нормальное АЧХ , и бла бла бла. раз такий підхід вам тіки у філармонії слухати музику.(не в образу)...Самого вдома стоять колонки по пару тисяч уйо,динаміки не пряму в "морду" грають а у верх,що створює комфортне та приємне звучання,а коли закрити очі і виключити світло,то ти як сидиш в перших рядах...Тимбільше багато чого переслухав вже.
Тут можна багато чого говорити,давайте і на цему зупинемся,нехочу ні себе ні Вас ображати,так як в кожного думака своя,і слухає музику по різному і різну,і не кожна акустика буде звучати і відтворювати ВСЕ

Добавлено через 42 секунды
Цитата:
Сообщение от Володимир Посмотреть сообщение
Я звичайно, перепрошую. але наскільки я розуміюсь в автозвуці, то в цій темі мені нема що робити. Хотів допомогти - але успіхів і удачі.
Маякнете мені коли темпо 13 см заграє в 2,5 літра 80Гц при 0 дБ - я поставлю добрий коньяк...
А хто скаказав 2,5 літра,зараз іншиї підхід що до обєму.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от Valera Посмотреть сообщение
тут ніколи не будуть хвалити. лише плювати - якщо робиш ДЛЯ СЕБЕ, роби сам і як подобається.. навіщо тоді викладаєш?

п.с. постав нормальний саб - пильни ящег, щалиш .що є.. і все...... НІКОЛИ НЕ зробиш все з першого разу.. МОЖЕ через рік, може через два..
Не перший рік строю.Залог хорошого звуку полягає в компонентах з чого начинається сам кросовер,неодноразово проводив тести,і не лише кросоверів а і сабів і т.д.

Последний раз редактировалось Iowa; 20.08.2014 в 21:45. Причина: Добавлено сообщение
Iowa вне форума   Ответить с цитированием Вверх