Показать сообщение отдельно
Старый 31.10.2013, 07:55   #39
Володимир
Старейшина
 
Аватар для Володимир
 
Регистрация: 17.03.2007
Адрес: г. Золочев, Львовская обл.
Возраст: 46
Сообщений: 2,807
Вы сказали Спасибо: 94
Поблагодарили 84 раз(а) в 65 сообщениях
Репутация: 373
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ Отправить сообщение для Володимир с помощью Skype™
По умолчанию Re: Соответствует ли нынешнее руководство СКуЧе поставленным целям и задачам формата?

Цитата:
Сообщение от Директор Луны Посмотреть сообщение
После всего гОвна в мою сторону со стороны судей с Запада Украины - у меня нет желания и планов заниматься форматом в 2014-м году. Родина формата - как сказал Омель - ваша. Рулите на здоровье.
Дозвольте мені сказати пару слів як учаснику ескю челендж з самого його заснування.

Спочатку в Макса було повно ентузіазму і формат ставав все кращим і кращим, з кожним етапом вдосконаленішим. З певних причин які відомі Максу, етузіазму поубавилось і все почало рушитись. Чесно кажучи коли я взнав що Боря стану до руля Ску Че був радий, бо знав його як в першу чергу дуже класного організатора, промоутера, як хочете називайте, не столь важно. І Боря дійсно зібрав команду підтягнув спонсорів, і хто би шо не казав, але з кожним натупним етапом в сезоні 2013 все було краще і краще з організацією, регламентом і тд. Тобто я хочу сказати що треба якось достойно все розрулити і недати вмерти етапу. Я ще раз повторюсь що я простий учасник, і поважаю всіх колег по змаганнях. Поважаю Малхаза і дослухаюсь до його думки, зовсім не образився на Омела, коли він виставив на одному з етапів мені найнижчі оцінки, ми в дуже добрих стосунках і часто спілкуємось за межами змагань. але і Борю не можна звинувачувати у всіх смертних, бо як не крути він багато зробив для формату. Тому не варто все рубати з плеча, а толерантно треба все вияснити. Позитив в першу чергу. І мені як учаснику важливо щоб формат продовжував існування на чолі керівництвом яке добре в тому розбирається.

Последний раз редактировалось Cobox; 31.10.2013 в 08:05.
Володимир вне форума   Ответить с цитированием Вверх