Показать сообщение отдельно
Старый 03.06.2013, 12:13   #19
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Вентилятор из Киева, традиционно, вперед!

Наведу пару цитат.
Цитата:
Сообщение от SHM Посмотреть сообщение
Мне хочется еще обратиться к Борису. Мы с вами лично не знакомы
Цитата:
Сообщение от SHM Посмотреть сообщение
Ты видно вообще не в курсе, что происходит в автозвуковом мире Украины
Я так розумію, що не тільки з Борисом ти незнайомий.
На відміну від тебе, і з Борисом, і з багатьма тут на форумі я знайомий особисто. Тобто, спілкуючись з ними, я знаю, хто ці люди реально. Вони не ховаються під віртуальною маскою.
Стосовно недостойності Бориса - він це взяв на себе і він це робить. Думаю, без нього той же SQCallenge уже не існував би. А було би шкода. Більше того, він займається орагнізацією, а не суддівством звуку. А як організатор він відпрацьовує на всі 100. Елементарний показник - в які то роки нагородження починалося вчасно? А тут це ще ненароком увійде у звичку.
Суддівський корпус? А це як верховна рада. Судді не прилетіли з Марса, вони "вихідці з народу". Ті, хто зголосились.

Цитата:
Сообщение от SHM Посмотреть сообщение
Все давно уже сгнило и превратилось в подобие чего то там, что раньше называлось Чемпионат Украины по Автозвуку.
Ах! Чемпіонат України з Автозвуку! Угу. Тільки я тоді виступав, я прек5расно в курсі того, що тоді відбувалось. Взаємні домовленості по розподілу місць наперед, хто в який клас іде, повсемісна участь інсталяторів в любительських класах, був свідком, як власник фірми - генерального дистридютора декількох не останніх брендів, виставляв в любительський клас свою машину через підставну людину, підсуджування і так далі. До речі, судді теж практично всі були "при ділі". Хороші часи були. Тоді було ще що ділити, спонсори гроші добре на проведення відвантажували.
Тому не розказуйте пафосно, як було добре тоді, і як погано зараз. Я вважаю, що як раз зараз в змаганнях приймають участь більше аматорів, просто зацікавлених в автозвуці людей. І вже практично нема машин, зроблених на спосорські гроші.
І наповненість класів, не дивлячись на кризу, цілком непогана, 25 учасників на 5 класів. До речі, субота була робочим днем, правда? І кризу ніхто не відміняв. За прикладами далеко ходити не потрібно, наш улюблений чемпіон Володимир, не поїхав виключно через фінансові проблеми. Знаю про аналогічну ситуацію в ще декількох людей.

А зараз доведення твого тролізму:
Цитата:
Сообщение от SHM Посмотреть сообщение
Когда это в Эскуче инсталл был в фаворе?
Хоч правила удосужився прочитати, перше ніж дурню писати? Там всього пару сторінок. Інстал в СкЧе судиться в тих межах, які ми всі тут на форумі визначили, як необхідні. Фактично одноголосно. Яка фавора інсталу?

Цитата:
Сообщение от SHM Посмотреть сообщение
После финала в Киеве 2011. можно было все закрыть и забыть.
Тобто, це твоя мета?

Добавлено через 7 минут
Olddad, признавайся! Пофарбувався на чорно, зробив завивку, начепив окуляри, і тролиш народ? Бо на включений вентилятор щось ніхто толком не реагує і скучно?

Последний раз редактировалось Рост ®; 03.06.2013 в 12:21. Причина: Добавлено сообщение
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх