Показать сообщение отдельно
Старый 09.03.2012, 20:57   #9
Юрік
 
Аватар для Юрік
 
Регистрация: 23.02.2012
Адрес: Львов
Возраст: 36
Сообщений: 41
Вы сказали Спасибо: 8
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 0
По умолчанию Re: Кілька запитань по побудові системи!

Цитата:
Сообщение от Рост ® Посмотреть сообщение
Аудіо система робиться не для машини, а для себе. Зв'язку з машиною немає ніякої, вона музику не слухає. Тому говорити слід: я вважаю себе недостойним хорошої аудіо системи.

При встановленні мідбасів в двері. Двері не мають для цього місць - потрібно їх переробити, потрібно переробити карти дверей, щоб вони ще й вигляд після цього мали пристойний, потрібна акустична підготовка. Невже ти думаєш, що це обійдеться дешевше? Матеріалів для акустичної підготовки доларів на 100, матеріалів для декоративної обробки і супутніх ще на 100, динаміки нехай 150 - вийшло дешевше?
Чи вийде краще? Можливо що так, при умові володіння потрібними технологіями. А при відсутності досвіду, скоріш за все, не з першого разу. І роботи на порядок більше. Ще не врахував - а інструмент потрібний є? Лобзик-болгарка-шліфмашинка-фен... А це вже не в'яжеться із вводними:
Морель Дотек 4 оправдають мої содівання ?Чи може краше спробувати 13 см всунути в передню панель? Це буде простіше на мій погляд ніж побудова подіумів в дверях .Морель Дотек 4 ціна на увтозвуці 369$ справді виходит ті самі гроші ,що подіуми правда в наявності їх нема ,ну і мені здається ,що їх купити також буде проблема ,але чи вони будуть звучати зі штатного місця ?шоб всі старання не були марні!Може вартує дійсно 13 см ставити ,шоб вже дійсно було не замало.

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от Сёма Посмотреть сообщение
Штатные места можно доработать под 13см, неглубокий МИД желательно, пищалка на стойке рядом с мидом. Получить из етого результат запредельного качества не получится, но если "без понтов", то вариант которий стоит рассмотреть + 4кан. усилитель + саб + правильный подход (комутацыя, подбор и установка компонентов).

...опять таки если музыка слушается "аля" клуб и громко то расматривать вышеперечесленое не имеет смысла!
Голосно не люблю !Більше хочеться якості звуку ніж гучності!

Последний раз редактировалось Юрік; 09.03.2012 в 21:02. Причина: Добавлено сообщение
Юрік вне форума   Ответить с цитированием Вверх