Всё об автозвуке

Вернуться   Всё об автозвуке > Высшая лига Sound Quality (натуральный и красивый звук) > Практика по SQ
Регистрация Новые сообщения Правила форума Справка Сообщество Календарь Поиск

Важная информация

Практика по SQ Головные устройства, акустика, кроссоверы, процессоры и много-много других страшных слов

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 22.11.2008, 22:52   #1
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Відкритий лист вельмиповажному гер Фішеру

Великоповажний гер Фішер.
Пише Вам мешканець села Межигіря Перемишлянського району. Мушу Вам сказати, же я давно захоплююсь автомобільним звуком, уже не одна машина односельчан та жителів довколишніх сіл пройшла через мої руки і в багато з них я ставив динаміки, виготовлені на Вашому славному заводі. Аж зараз приїхав до мене один поважний бізнесовець аж но зі самого Львова, привіз свою гонорову машину і захтів, жеби наставити йму всяких різних хороших речей, що роблять музику кращою. А машина ся називає Мазда, але то йкась велика Мазда, бо тоті, же я бачив раніше були меньшими. І вибрав я для того діла усілякі хитрі штучки, які Ви назвали якось так... Компетішн, о! І серед тих компетішенів були теж динаміки, що ся називают РС-6.
Ото власне, чого я вам пишу. Ще в старі часи, як повідали нам в інституті на уроках історії КПСС і марксиського ленінізьму, ваш великий земляк Карл Маркс казав, же економіка должна бить економной. І придумував різні хитрі штучки, жеби так було. Ну і я виявив, же Ви, гер Фішер, не берете до уваги вчення великого Маркса, надаремно розтринькуючи капіталістичні гроші, які могли би потратити на купівлю нової шуби фрау Аудіотек, що, безумовно, добре би відобразилося на травленні та загальному здоров'ї пана.
Я виявив, же Ваші, як Ви їх називаєте, кросовери зле ділят частоти, заставляючи писчалки різати слухачам вуха. А то не є добре, бо у нас у селі є свої троїсті музики, які грают по різних забавах, і нарід знає, як має звучати справжня музика. І коли той нарід слуха ваші динаміки, то розуміє, же шось то не так.
І я зробив єдне відкриття - ви даєте забогато міді. Виходит так, же один мідяний бублик у вас зовсім зайвий, а другий троха загрубий. Тому той, що від писчалки я викинув, а від другого, великого відмотав порядний кусень дроту, якого як раз вистачило, або залатати дірку в плоті, через яку лазили на моє подвіря сусідські кури і робили мені шкоду. І теперка Ваші кросовери виглядают трохи по-іншому, я зробив фотографії свої смартфоном (так, ми ту на селах не такий вже відсталий люд, маємо і смартфони, і ходимо в інтернети). І ото видно на першій фотографії два бублики, один Ваш - той, що справа, а той, же зліва мій, себто Ваш, але я від нього відмотав кусень дроту. На другій видно як я приміряв нову плату, а на третій - готові кросовери - зліва новий, а справа зроблений на Вашому заводі.
Так що теперка зроблено дві корисні справи - вуха динаміки вже не ріжут, і дірка в плоті залатана.
На цему дозволю собі цего листа завершити. Надіюся, же Ви прислухаєтесь як не до моїх слів, то до слів Вашого земляка Карла Маркса і зачнете робити більш економні кросовери, йкі будут дарувати більше радости людям.
Передавайте вітання фрау Аудіотек.
З повагою, мешканець села Межигіря, Рост.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.11.2008, 23:12   #2
kkk
Хирург со скальпелем
 
Аватар для kkk
 
Регистрация: 05.03.2007
Адрес: Киев
Возраст: 43
Сообщений: 703
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 18 раз(а) в 7 сообщениях
Репутация: 10
Отправить сообщение для kkk с помощью ICQ Отправить сообщение для kkk с помощью Skype™
По умолчанию

палиш, пекельний чортяко !
kkk вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 22.11.2008, 23:27   #3
Pavel
Guest
 
Аватар для Pavel
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Радуйся, что в катушки лишнего доматывать не пришлось, а то пришлось бы не латать, а разбирать забор, и пипец приснился твоему бы огороду!
  Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.11.2008, 12:34   #4
Ветал
 
Аватар для Ветал
 
Регистрация: 24.10.2008
Адрес: Kharkov
Возраст: 48
Сообщений: 28
Вы сказали Спасибо: 8
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутация: 0
По умолчанию

Рост ®, :up:
Ветал вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.11.2008, 13:50   #5
Маша Синичкина
Хирург со скальпелем
 
Аватар для Маша Синичкина
 
Регистрация: 11.03.2007
Адрес: Донецк
Сообщений: 1,725
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 17 раз(а) в 8 сообщениях
Репутация: 147
Отправить сообщение для Маша Синичкина с помощью ICQ
По умолчанию

Спасибо Ростик, порадовал.

Всем: при всей кажущейся шутейности, Рост пишет о серьезных вещах. С флудом поосторожнее. Я бдю!
Маша Синичкина вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.11.2008, 13:57   #6
Директор Луны
Ушел в мир иной от нас...
 
Аватар для Директор Луны
 
Регистрация: 06.04.2008
Адрес: EMMA Ukraine
Возраст: 59
Сообщений: 9,976
Вы сказали Спасибо: 43
Поблагодарили 423 раз(а) в 130 сообщениях
Репутация: 1086
По умолчанию

И наступил конец поставкам Helix-а на Западную Украину
Не флуд
Директор Луны вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.11.2008, 14:06   #7
Olddad
ЗЛЮЩИЙ АДМИН
 
Аватар для Olddad
 
Регистрация: 09.03.2007
Адрес: Киев
Возраст: 66
Сообщений: 5,739
Вы сказали Спасибо: 8
Поблагодарили 68 раз(а) в 41 сообщениях
Репутация: Olddad отключил(а) отображение уровня репутации
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Директор Луны
И наступил конец поставкам Helix-а на Западную Украину
"...и понял Он, что это хорошо."
Флудю, и шо?
Olddad на форуме   Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.11.2008, 14:57   #8
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Директор Луны
И наступил конец поставкам Helix-а на Западную Украину
Не флуд
Та ні, це одні з найкращих акустичних систем, які повністю відіграють свою вартість. Але от кросовери... Я не розумію. Найцікавіше те, що Ehmann & Partner випускають аналогічні динаміки під своїм брендом, але ситуація там з кросами краща на порядок. Наприклад, PO-650

Перші порядки, здоровенна повітряна котушка. Твітер там той самий, що в Хелікса преціжн, тільки мід серйозніший.
Для Фішера кроси робить третя фірма, теж німецька (знав, але щось з голови назва вилетіла). І таке враження, що ніхто не слухає, перевіряється лише відповідність тех. параметрам.
Ні, в лінійці Competition цілком пристойні кроси, сильно фазу не потворять на відміну від преціженських. Але чомусь при роботі від них твітери трохи горблять. Можна, звісно доставити паралельно резистор, але навіщо спочатку створювати проблеми, а потім з ними боротись, коли можна одразу зробити все добре, тим більше, що самі динаміки вдається розділити навіть послідовними кросами без додаткових лінеаризуючих кіл, а це вже серйозна заявка. На таке надаються хіба реально хай-ендівські компоненти.
Хоча, можливо це просто мої особисті претензії, а комусь таке звучання подобається. Я ж то, говорячи, що твітери ріжуть вуха, не маю на увазі різь якихось дешевих Пролоджів чи ЕОСів, може я оцінюю просто надто строго, але ж Фішер сам пише на коробці Hi-End. Писав би він Hi-Fi, може я і змовчав би

Стосовно самих RS-6, то за свої гроші вони просто взагалі поза конкуренцією.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.11.2008, 09:27   #9
SOVA
Старейшина
 
Аватар для SOVA
 
Регистрация: 21.09.2007
Адрес: Киев
Возраст: 55
Сообщений: 1,446
Вы сказали Спасибо: 128
Поблагодарили 422 раз(а) в 191 сообщениях
Репутация: 628
По умолчанию

Так это на фотках последовательные кроссы? Уважаю, до них не доехал!
SOVA вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.11.2008, 20:00   #10
Sergey12S
Старейшина
 
Аватар для Sergey12S
 
Регистрация: 10.03.2007
Адрес: Днепропетровск
Возраст: 55
Сообщений: 206
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 8 раз(а) в 5 сообщениях
Репутация: 3
Отправить сообщение для Sergey12S с помощью ICQ
По умолчанию

Рост - баян, чесслово
оригинал начинался словами "Билл, дружище...."
Sergey12S вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.11.2008, 20:57   #11
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от SOVA
Так это на фотках последовательные кроссы? Уважаю, до них не доехал!
Ага, я вже давно з ними бавлюся. Тільки у них є специфіка - вимагають від динаміків ідеальної ачх на частоті розділу, інакше переваги цих кросів покриваються недоліками...
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.11.2008, 21:03   #12
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Sergey12S
Рост - баян, чесслово
оригинал начинался словами "Билл, дружище...."
Не знаю, не читав.
Ну і ми живем в такий час - що зараз не баян?
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.12.2008, 22:02   #13
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Рост ®
... але ж Фішер сам пише на коробці Hi-End. Писав би він Hi-Fi, може я і змовчав би
Коротше, треба трохи цофатися назад
Сиджу, обалькантарюю стійки, ну і приміряю твітери, як стають і все таке. Відповідно, кручу-верчу їх в руках. І що я бачу? А бачу, що раніше присутній напис "хай-енд твітер" зник, тобто, це раніше Компетішн ішли як хай-енд, а теперка вихордит, же ні Тому мушу частину претензій зняти, як на не-хай-енд вони звучать файно
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 21.12.2008, 11:47   #14
Serg Teplyuk
Старейшина
 
Аватар для Serg Teplyuk
 
Регистрация: 04.08.2008
Адрес: Черновцы
Возраст: 58
Сообщений: 3,268
Вы сказали Спасибо: 85
Поблагодарили 63 раз(а) в 45 сообщениях
Репутация: 400
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Рост ®
Цитата:
Сообщение от Рост ®
... але ж Фішер сам пише на коробці Hi-End. Писав би він Hi-Fi, може я і змовчав би
Коротше, треба трохи цофатися назад
Сиджу, обалькантарюю стійки, ну і приміряю твітери, як стають і все таке. Відповідно, кручу-верчу їх в руках. І що я бачу? А бачу, що раніше присутній напис "хай-енд твітер" зник, тобто, це раніше Компетішн ішли як хай-енд, а теперка вихордит, же ні Тому мушу частину претензій зняти, як на не-хай-енд вони звучать файно
Cогласен насчёт кроссоверов и насчёт акустики Неликс: соотношение качество - выше цены.
Почитав, специально не поленился достать из коробочки деревянной c надписью HI END от твитеров Компетишн 801 пищалки. Неужели и меня Фишер развёл на ХАЙ ЕНД??? Коробка дереаянная и в ней только твитера 801. Не думаю, что это развод, просто на магните пищалки очень мало места остаётся для такой пустяковой надписи :yes: :yes: !
Serg Teplyuk вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
прочее Алюмінієвий лист Володимир Куплю 5 13.11.2013 20:59
продам лист МДФ(2.50м на 1.85м)толщина 24 мм.-350гр. kokc123 Аксессуары, кроссоверы и прочее... 1 23.12.2009 16:07


Текущее время: 12:52. Часовой пояс GMT +2.


Перевод: zCarot
autozvuk.org ©