Всё об автозвуке

Вернуться   Всё об автозвуке > Высшая лига Sound Quality (натуральный и красивый звук) > Теория и точка зрения по SQ
Регистрация Новые сообщения Правила форума Справка Сообщество Календарь Поиск

Важная информация

Теория и точка зрения по SQ Беседы об образе сферического коня в вакууме

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 17.08.2012, 22:06   #1
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Пора рухати прогрес. Акустичне оформлення в автомобілі.

Почну здалека. Ну, як завжди, читай підпис

Отже. Звичайно, можна багато говорити про джерела звуку, про підсилювачі, динаміки, твік апаратури... О, а про благодатну тему співаючих кабелів взагалі мовчу Але все рівно найпроблемнішим в автомобілі є виготовлення правильного акустичного оформлення динаміків. Ви можете замовити ексклюзивний ЦАП, ви можете поставити самий-самий підсилювач, затвікавши його до невпізнання, без цього всього хорошого звуку, очевидно, не буде. Але якщо динаміки без спотворень, правильно електричні коливання в звук не перетворять, толку від цього мало.
Проблема в акустичному оформленні, а в першу чергу - резонансах, тобто передачі вібрації від динаміка туди, де він прикручений. Прикрутили його до дверей - от уже двері разом з ним вібрують. Міцно прикрутили? Прекрасно! Вібрація ще краще передається! (Про вібрацію від пульсації тиску поки не будемо, на разі мова про суто механічну складову, найголовнішу).
І що робити? Можна лізти в гору, тобто зміцнювати, зміцнювати, зміцнювати... Як завжди тупіковий шлях, з мармуру двері все рівно не зробиш, хоча старійшини справедливо пригадають мені зараз, що історія пам'ятає про бетонні підсидільники
Але можна гору обійти, тобто динаміки взагалі не прикручувати. Ну, раз причина в передачі вібрації на акустичне оформлення саме в цьому, то треба рубати з плеча, тобто ліквідовувати причину, а не намагатися боротися з наслідками. Ви ж знаєте мої методи
Тому доведеться зануритись в глибини дзен-буддизму і, набравшись терпіння, помедитувати над образом сферичн... в смислі, образом динаміка, що не торкається акустичного оформлення. Це повністю в стилі дзену, медитація над беззмістовним, щоб поламати собі розум.
Ом! ... Ом! ... Йом...! Медитація дає результат. Ніхто ж не говорив, що динамік має зависнути в повітрі без опори! Він просто не має торкатися акустичного оформлення. То чому б його не підчепити та й за центр мас, а до акустичного оформлення, та й через гнучку прокладочку?
ОмПомПоРом! Я Будда! Це повна акустична Нірвана!
Десерт я залишу на власне смакування. Ну, в смислі, придумати, як це реалізувати - це ж так захопливо!

ПС. Я не придумав цієї ідеї, просто застосував до автозвуку.

ПС2. Все сказане ні разу не жарт. Уже другий рік, як не жарт. І воно має серйозне продовження, але щоб мене ненароком не забрали на Кульпарків (це наша лікарня певного профілю), замовкаю...

ПС3. До речі, мерседес - ага-ага
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Комп'ютер в автомобілі Рост ® Практика по SQ 67 14.01.2014 18:00
Оформлення тексту Рост ® О форуме 15 12.11.2012 12:32


Текущее время: 20:35. Часовой пояс GMT +2.


Перевод: zCarot
autozvuk.org ©