Всё об автозвуке

Вернуться   Всё об автозвуке > Незвуковые темы > Белый шум
Регистрация Новые сообщения Правила форума Справка Сообщество Календарь Поиск

Важная информация

Белый шум Общение на незвуковые темы

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 17.08.2014, 09:44   #1
Володимир
Старейшина
 
Аватар для Володимир
 
Регистрация: 17.03.2007
Адрес: г. Золочев, Львовская обл.
Возраст: 46
Сообщений: 2,807
Вы сказали Спасибо: 94
Поблагодарили 84 раз(а) в 65 сообщениях
Репутация: 373
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ Отправить сообщение для Володимир с помощью Skype™
По умолчанию Прокатався (прошлявся) на ЕММА

Отже вирышили ми з Вовою b00ker прокататись на етап ЕММА в Вінниці щоб послухати машинки. Моя система в процесі і Вовина "ку7" також, тому поїхав просто пошлятись. Вовка організував машину з Тернополя, а я впав йому на хвіст. До Тернополя я залетів на своїй "піцці" з чпортивним характером, а дальше ми поїхали на погремушці ВіАйЗе 2115 кароче "відро"
Їхали трохи довго, потім ше по Вінниці... заїхали на той автодром, "єбєня" я вам скажу ппц. Глядачів-хомячків було достатньо, що і потрібно для такого міроприємства, а решта нічого доброго, старшенна пилюка/пісок, судді і учасники за цілий день ходили з виглядом немов на них рухнув мішок з мукою, і сцена, бл%ть СЦЕНА з діджейом якому Боря обіцяв відімстити посадившу в саму "громку" машину що надула майже 150дБ. Ну але то всьо лірика, свято там вдалось я так розумію... а я приїхав за іншим:послухати машинки і поспілкуватись з невиліковнохворими
Приїхавши ми попали вже на нагородження, тому спочатку подивились урочисту частину нагородження, Боря мастєр слова-гарно все провів...
То що кількість машин була малою, то таке... причин достатньо, війна, курс долара, ціна палива... ну жопа одним словом... тут без обговорень, я вважаю любе дійство по автозвуку для себе святом і пох скільки там учасників - шо маємо-те маємо.
Хотіли послухати Остроушка на міцбцсі грандіс (машина на щура подібна) він перший в саунд онлі і другий в бесті, але нажаль я так поняв він не був схиьний до спілкування, позбирав скоро кубки/призи і с%бався... Ладно, послухали ми Олежка Самонова на хундаї тушкані. Класно! Я використовув диск SQC Founder Cup Disc (Baltic SQ version). В Олега сподобалось звучання "пьорплів" і ще там вредний трек 8 заграв достойно... Сцена, фокуси, глибина і фактура... ДУЖЕ приємна система... на трошки розмитий жирнуватий місцями мідбас,але то туже якщо домахатись. МБ ксетек йомайо (сканспік в двері), мєчта моя в двушку... Одним словом достойна система, мертвенько, але слухабельно
Потім слухав систему Вовки Максимуса - там все розвалено, плоско... Вова зараз буде готовити нову систему, бо компоненти в нього достойні лишилось правильно заінсталити і налаштувати... думаю з часом той Віто ще дасть прикурити, дай Бог тільки настроїти.
Дальше золотий акцент Основатєля, він же Півень Андрій. Включаю одразу Діп Пьорпл-Чаєлд ін Тайм... є, глибина, фактура... віразу відчувся мулитибітний звук, добре що я це чую, але нажаль той мультибіт дуже замилений, незнаю яка причина, може біт тен винуватий, незнаю... шкода що так воно вийшло, ножаль і в тій машині я "ліва" не почув. В порівнянні з Самоновим в Андрія "пьорпли" заграли краще а от той восьмий трек система не стягнула. Думаю Андрію варто попрацювати над тим щоб надихнути життя в цю машину. Ще одне таке моє бачення стосовно судів-звукорежів... яким критерієм вони користувались при оцінці системи в Кам Поді що Паша виграв, якщо у нього навіть намьоку немає на "живий" звук!!! Я вважаю що в Андрія хундай однозначно переграє систему Паші-переможця! Невже вони не чують що в цій системі є хоч крапля життя, що не скажеш про авео Паші. Ні то їхня справа, я немаю права в то вмішуватись, але висловлюю своє бачення.
Самовнов і Півень беззаперечні лідери і дійсно системи дуже достойні тільки в Олега все "правильніше", а в Андрія все "кайфовіше"
Ну і на закуску я послухав свого любязного друга Сєрьожу Теплюка. Система не відіграє 30% того що є в музиці, саб живе своїм життям. Але я вам скажу так: якщо Теплюк захоче, то система його буде звучати. Все залежить від Сергія. Компонети достойні, і просто треба нормально заінсталити і настроїти, але для того Сергій має побороти свої внутріші протиріччя і поламати всі стереотипи про АЗ що склалися за ці роки занять автозвуком... Сергій просто не вірить в себе і це дуже погано... з таким настроєм ніколи не перемогти.
Дальше була дорога додому, по дорозі відвідали харчєвню Меджибіж... попередньо телефоном замовили поїсти, приїхали в номер до Сєрого, і через мить дві приємні панянки накрили нам стіл в номері. Поїли смачно...
Отже поїздкою задволений. Дякую велике Вові Букеру що взяв мене з собою. Все вище написане особиста моя думка...
Володимир вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
ЕММА тренинг. Директор Луны EMMA 19 24.04.2012 15:57
ЕММА-тур Выборг Директор Луны EMMA 14 06.07.2011 11:45
ЕММА-тур Ессентуки Директор Луны EMMA 20 30.06.2010 23:46
ЕММА тур ВЛАДИВОСТОК!!! :D GZ-JBL Team EMMA 12 21.06.2010 11:27
ЕММА Россия Директор Луны EMMA 0 11.05.2010 22:17


Текущее время: 13:31. Часовой пояс GMT +2.


Перевод: zCarot
autozvuk.org ©