Тема: Классы
Показать сообщение отдельно
Старый 14.10.2014, 18:05   #59
Володимир
Старейшина
 
Аватар для Володимир
 
Регистрация: 17.03.2007
Адрес: г. Золочев, Львовская обл.
Возраст: 46
Сообщений: 2,807
Вы сказали Спасибо: 94
Поблагодарили 84 раз(а) в 65 сообщениях
Репутация: 373
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ Отправить сообщение для Володимир с помощью Skype™
По умолчанию Re: Классы

Ось моє бачення концепції змагань по автозвуку.

Ціль змагань полягає в об'єднанні любителів і професіоналів для проведення змагань по автозвуку, зокрема по оцінці якості звучання згідно діючих правил.
Правила розроблені таким чином, щоб надати учасникам рівні, доступні, об'єктивні та зрозумілі умови для змагань.
Учасники змагань отримають оцінки своїх аудіосистем в автомобілі.
У змаганнях може приймати участь будь-яка особа, що має автомобіль з встановленою аудіосистемою.
Оцінка якості звучання проводиться по єдиному для всіх матеріалі що записаний на компактдиск чи флешносій.

Клас СТОК
Призначений для учасників, які не змінювали зовнішній вигляд заводської аудіосистеми в своєму автомобілі.
В цьому класі допускається заміна чи модифікація джерела звуку, встановлення зовнішнього процесора, підсилювачів, заміна акустики тощо. Також допускається використання саморобного обладнання.
В пасажирському салоні не допускаються будь-які зміни в зовнішньому вигляді заводської аудіосистеми, окрім заміни головного пристрою.
Підкапотний простір і багажне відділення не судяться.

Клас ЛЮБИТЕЛЬ
Призначений в основному для учасників-початківців, також в цьому класі можуть приймати участь досвідчені учасники.
В класі забороняється використання зовнішнього процесора, саморобного обладнання (джерела сигналу (Car PS), активних чи пасивних кросоверів, підсилювачів, акустики тощо). Модифікація обладнання в даному класі не береться до уваги. Вартість аудіосистеми (магнітола, підсилювачі, акустика, активні кросовери) не повинна перевищувати 2000 доларів США.


Клас ЛЮБИТЕЛЬ +
Призначений в основному для всіх бажаючих учасників, без будь-яких обмежень у встановленні та обладнанні аудіосистеми у своєму автомобілі.

Прошу замітити що я в клас любитель не попадаю, я тільки в любитель + щоб не говорили що я написав концепцію під себе.

Последний раз редактировалось Володимир; 14.10.2014 в 18:07.
Володимир вне форума   Ответить с цитированием Вверх