Показать сообщение отдельно
Старый 15.10.2010, 22:06   #12
BMWMB
 
Аватар для BMWMB
 
Регистрация: 08.02.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 82
Вы сказали Спасибо: 16
Поблагодарили 6 раз(а) в 2 сообщениях
Репутация: 3
Отправить сообщение для BMWMB с помощью ICQ
По умолчанию

Так то воно так, думаю Рост правий на 200% щодо недосконалості навіть недешевої апаратури.
АЛЕ - це вже далеко не другий крок після початкового рівня.

Думаю другим кроком можна вважати систему з середньобюджетними компонентами (фронт до 400 уй, підсилювач до фронту до 600уй ітд) і поки що без твіку ,але грамотно встановлену. Впевнений що навіть супертвікнуті компоненти не примусять грати акустику, яку встановлено зле.
От щодо грамотності встановлення і йде мова.
Зрозуміло що треба спочатку пройти перший рівень. І будемо вважати що пройшли його.
Цікавить насамперед самий складний компонент(на мій погляд) як мідбас, який встановлено в двері.
Читав багато форум і Ваші повідомлення, але крім інфи що СТП(чи інші) потрібно віддирати іноді (розумію що іноді його ліплять туди куди він тільки зробить двері важчими) і що зробити двері коштуе 150-350 уй.
Я розумію що в цій суммі значна частина це є робота майстра, а матеріали складають меншу частину. Але дуже цікаво як без фанатизму (без бімастбомб) зробити двері жорсткими і глухими, щоб звук видавав тільки дін. Порадьте базову технологію будь-ласка, яка перевірена для дверних динаміків.

От наприклад реальна ситуация - я планую сам вдома в гаражі встановити в двері Ланоса (робочого) морелі дотек 5 (13см), вони будуть грати від підсилювача поканально(80вт-канал RMS) Підсилювач начебто непоганий як для цих мідів.
Якими заходами в даній ситуації можна обмежуватись, які матеріали використати щоб сповна насолодитись тим що маю?
Наперед подякую!
BMWMB вне форума   Ответить с цитированием Вверх