Показать сообщение отдельно
Старый 14.04.2010, 21:55   #3
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

В зв'язку з новим досвідом хочу зробити доповнення до сказаного.

Зараз закінчую проектець (зовсім простий) в Логан. Схема - головний пристрій + фронт.
Так от, до Блаупункт Бремена під'єднана в пасивній поканалці, щоб потужність не втрачати (тобто мідбаси до тилових каналів, твітери до фронтальних, при пасивній фільтрації) акустика Хелікс Преціжн, П206 та П1.
І я дещо вражений результатом, тому що навіть на досить високій гучності (як на мене) практично нема нелінійних спотворень. Тому готовий запропонувати одинадцяту пораду - замість купувати дешевий головний пристрій і знову ж дешевий підсилювач можна розглянути варіант придбання Бремена, як раз на ті ж гроші вийде, при цьому втративши на максимальному рівні неспотвореної гучності, можна виграти в якості. Хоч кінцеві каскади внутрішнього підсилювача Бремена і слабші, але ми не додаємо в тракт ще купу операційників, прохідних конденсаторів, що явно благотворно впливає на подальше фазове зведення системи.
Хм, цікаво би заглянути в Бремен, що дозволяє так звучати його внутрішньому підсилювачу, чи там вольтодобавку яку зробили, чи конденсаторів більших наставили хоча би... Треба буде при нагоді подивитись.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх