Показать сообщение отдельно
Старый 18.03.2007, 19:21   #9
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от kkk
А не пошли бы вы все в "Точку зрения", для начала?
І це правильно, порядок має бути
Цитата:
Сообщение от kkk
Абстрагируясь от аксиомы "сцена нужна", глянем уровнем выше, и попробуем взять за аксиому несколько более широкое утверждение - "Аудиосистема автомобиля должна воспроизводить звук таким, каким он был в момент его записи". Думаю, справедливо и логично.
И вот тут ответьте мне, противники сцены, на один простой вопрос - какая музыка в оригинале исполняется без четкой локализации расположения ее составляющих источников ? Да только "колбаса дискотечная", и все !
Я и Анді говорили дещо про інші речі. Я просто за слово зачепився, тому і встряв
Він мав на увазі повну відсутність сцени, я - виступав проти її домінування.
При хорошому тональному балансі, який крім характеру використаної апаратури, досягається хорошою ФЧХ системи, кожен інструмент дуже чітко локалізується. Більше того, локалізація є точкова. Тобто, грає скрипка, джерело звуку - точка, а не "десь тут, в межах 20 сантиметрів".
І що з того, що інструменти не стоять так, як стояли в студії, а можуть бути трохи зміщені? Вони все рівно не зліпляться в купу. А от якщо при побудові системи на перше місце вивести рівномірність сцени, забивши на ТБ, то з локалізацією починаються проблема. Тоді реально можна розрізнити 5... навіть не точок, а фрагментів: лівий, зліва від центру, центр і т.д., ви в курсі. А от почути, що на задньому плані, там, в глибині сцени, співають три бек-вокалістки, стоячи поруч одна від одної, і при цьому ви можете точно ткнути пальцем в кожну з них уже неможливо, але оце і є справжня СЦЕНА. А те, що центр тоді не по центру торпедо - ну і фіг з ним.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх