Показать сообщение отдельно
Старый 15.10.2010, 00:22   #7
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

Та що ви з тією комерційною таємницею носитесь? Невже ви думаєте, що хтось із тут присутніх прямо таки творець історії, вигадує кожного дня щось нове, чого ще ніхто і ніколи не робив? Все давно описано в підручниках, усі закони відомі, просто треба докласти трохи праці і розуму, щоб перевести загальний випадок в частковий.

Стосовно інсталів вищих рівнів - так все те ж саме, що і описане, просто чим вищий рівень, тим апаратура дорожча, тим більше в неї приходиться залізати з паяльником, тим більше доробляти пристроїв вручну, тим складніше з акустичним оформленням, тому що чим дорожчий динамік, чим краще він може звучати, тим більш індивідуального підходу він вимагає.
Що можу точно порадити - так це більше уваги приділяти реальності, і менше ірраціональному, тому що коли в людини динаміки зле встановлені, апаратура недолуга, чи не доопрацьована в потрібній мірі, чи куплена за порадою продавців, а не практиків, а він бавиться в перебір дротиків, надіючись, що цим перебором він виправить криве через порушення базової технології виготовлення аудіо систем звучання, то плакати хочеться.
Зрештою, я вже там-сям по форуму говорив не раз. Хочете хороший звук, купіть голову, в яку виробник заклав достатній потенціал, віддайте її комусь, хто дружить з паяльником і радіоелектронікою, щоб з тої голови викинули все зайве, погане поміняли на хороше і, головне(!), почистили живлення. Потім знайдіть теж хороший підсилювач, який не вб'є витягнутий з голови звук, віддайте його на такий самий твік, як голову, купіть динаміки рівня голови і підсилювача, які можуть електричний потенціал тракту перевести в коливання повітря без втрат цього потенціалу, встановіть динаміки так, як вони цього потребують, зведіть фази... В кінці отримаєте дуже хорошу систему, яка повністю відіграє свої гроші.
Навіть не знаю, що ще можна написати
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх