Показать сообщение отдельно
Старый 26.09.2008, 22:23   #1
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Думки про класи

Роблю чергову машину, і думку думаю А думаю її про те, що було б цікаво, якби ввести в чемпіонат новий клас - "Сток". Подібна думка тут десь проскакувала, але занесло людину не туди, імхо - пропонували змагатися на повністю серійних системах.
Так от, основна ідея - робити системи, залишаючись повністю в рамках штатного салону. Тобто, можна міняти і переробляти все, що завгодно, але автомобіль повинен залишатися в рамках стилю, заданого виробником.
Головний пристрій - штатний. Допускається будь-яка його переробка.
Далі. Можна доставляти які завгодно додаткові пристрої - хоч фільтри активні, хоч ДСП, але воно має не потребувати додаткового управління, або управлятися з головного пристрою штатними засобами (тобто ніяких додаткових пультів і регуляторів, тільки те, що передбачив виробник машини).
Динаміки можна міняти, але для встановлення використовувати штатні місця. Самі штатні місця, сховані під заводськими панелями, можна доробляти як завгодно. Правда, питання залишається щодо твітерів і сабвуферів. В деяких машинах штатно передбачені хороші місця для цих компонентів, а в деяких ні, що несправедливо. Думаю, твітери можна дозволити ставити в кутики зеркал чи на стійки лобового, але з обов'язковим оформленням в загальному стилі інтер'єру автомобіля.
А сабвуфер... Тут складніше, теж можна дозволяти ставити де буде під нього місце, але в тому ж підпорядкуванні стилю.
Думаю, такий клас повинен стати популярним. Він буде демонструвати дійсно вміння установщика, виключаючи можливість тупо задавити бюджетом. Бо що не кажіть про те, що грамотність б'є клас, але важко простому однобітнику з мільтибітниками змагатись, як його не інсталюй.

Які будуть думки з цього приводу?
Рост ® вне форума   Вверх