Показать сообщение отдельно
Старый 02.01.2012, 20:06   #14
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Такі от спостереження цікаві

Цитата:
Сообщение от Каток Посмотреть сообщение
Кроме того, интегральные усилители с низковольтным питанием, даже на небольших уровнях громкости не дают почему-то той лёгкости, воздушности и прозрачности звучания, которую обеспечивают усилители с повышенным напряжением питания.
Це все теорія.
Коли доходить до практики, маємо дещо іншу картину.
Я вже згадував про декілька виконаних проектів, які навели мене на ці роздуми.
І зараз от на столі в мене лежить Бекер 7990. Від нього розминаються Інтегра 4" + АДМВ 6. Безпосередньо від його внутрішнього підсилювача просторовість, чистота звучання відчутно кращі, ніж від 400-доларового підсилювача, що попався мені тут під руки, який звучить мильніше.
От і теорія з практикою.
Я не сперечаюсь, що при бі-полярному живленні, при грамотній схемотехніці, коли на шляху сигналу не стоїть більше десятка операційників, транзисторний підсилювач буде звуати краще... за умови, що він не надто потужний. Тому що постав у вихідний каскад 4-5 транзисторів - і от вона, смерть мікродинаміки. І потужність ніби є, а милить...
Дуже яскраво в цьому можна пересвідчитись, якщо взяти два однакових підсилювачі, один 2-канальник, інший 4-канальник. Як правило, в таких випадках 4-канальник матиме меншу потужність кожного з каналів. І 4-канальник звучатиме "прозоріше", краще передаватиме просторовість.

Коротше, я поділився практичними спостереженнями, а вже хто собі що з тим зробить, не моя справа
Більше писати сюди не бу.

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от prizrak Посмотреть сообщение
Я как-то не могу связать качественное воспроизведение и комп'ютерні колонки на 5 Ватной мелкосхеме.
А про чутливу акустику нічого не чув?
Можна поставити динамік 85дБ, так там і 100 Вт буде мало, а можна 98 - тут він і від 5 Вт мілкосхеми 120 дБ видує

Последний раз редактировалось Рост ®; 02.01.2012 в 20:08. Причина: Добавлено сообщение
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх