Показать сообщение отдельно
Старый 19.08.2012, 13:39   #32
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Пора рухати прогрес. Акустичне оформлення в автомобілі.

Приблизно на таку реакцію я і сподівався, коли не хотів про це все писати. Це Михаїл мене настрополив - давай пиши, треба нести світло пізнання в світ
Я сам інженер електромеханік. Тобто динамік, як електромеханічний пристрій, це, так ніби, мій фах. Тому, друзі-теоретики, не треба мене переконувати в тому, в чому я сам переконаний - з точки зору банальної ерудиції такий спосіб встановлення повний нонсенс. Але я відрізняюсь від теоретиків, які будуть тратити час на те, щоб теоретично обгрунтувати, чому щось не слід робити тим, що мені значно простіше і всеселіше, не розводячи умствованій, поставити експеримент. Що я втрачаю? Тим більше, що є в цьому підході якась благородна безуминка, з тих, які уже десь поруч з геніальністю
Починав я не з дверей. Поставити в такий спосіб динаміки і в двері також мені прийшло в голову, коли вже все було обкатано для іншого акустичного оформлення, домашнього. По типу - "а чому би й ні?" Як раз треба було Ревелатори Михаїлу в дверях на постійне проживання оформляти. І це спрацювало.

Я не маю чіткої теорії, чому те, що не повинно, на перший погляд, давати результат, його дає. Тому в теоретичні суперечки я вступати не намірений, на це не розраховуйте Можливостей у світі безліч, кожен знайде щось своє.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх