Показать сообщение отдельно
Старый 12.03.2007, 22:57   #2
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

Оскільки в спл не приймаю участі, тому про СКу.

ЕММА... Ну, про мертвих або добре, або ніяк... Але все-таки не стримаюсь. Рекордсмени по ідіотизму. Наприклад, згідно з правилами, коли я виступав останній раз, маючи підсилювач 4х60Вт, мені потрібно було подати на нього живлення кабелем НУЛЬОВОГО калібру... СПЛ-клуб нервово курить в кутку - до таких грандіозних масштабів йому як до місяця Ну а тепер про хороше. Суддівський диск один з найкращих.

IASCA. Було б все дуже добре, якби не явна заангажованість. Поруч з цим найсерйозніші напрацювання в плані методики оцінки якості систем. З чимось можна погоджуватись, з чимось ні, але підхід серйозний.

СПЛ-клуб. Найближча мені по духу організація. Але суддівство якості якось ніби між іншим. Процес можна назвати скоріше експрес-оцінкою з ухилом в технократію. Наприклад, за кількість резонансів салону на синусі балів може зрізатись більше, ніж за повністю нікчемний тональний баланс. Якщо ми вже говоримо про те, що оцінюється МУЗИКА, то давайте бути послідовними до кінця.


Власна думка щодо суддівства інсталяції. По-перше красу оформлення треба виносити в інший вид змагань. Про це вже ніби в СПЛ-клубі домовились. Але якісь основні речі повинні бути. Бо клубки незаізольованих дротів, які валяються по підлозі автомобіля - це. погодься, дилетанство. А незакріплені підсидільні ящики - ще й конкретна небезпека. Не доведи яка аварія - всі ноги перетрощать.
Тобто те, що стосується монтажу, безпеки - повинно, на мою думку, бути включено в оцінку інсталяції. Ці речі точно будуть не в ущерб звуку. Щоб машина справді зазвучала, потрібні роки, а щоб прикрутити ящики - декілька гвинтів чи самонарізів і 5 хвилин часу.
Рост ® вне форума   Вверх