Показать сообщение отдельно
Старый 14.03.2007, 19:13   #7
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата
Сообщение от olddad
Цитата:
Сообщение от Рост ®
...Тобто, не судді халявлять, як раз вони працюють добре, а методика слабувата.
Зрештою СКу в спл-клубі завжди було вторинним.
Ты неправ!
Я не прав, я лев... Хоча ні, не лев, я Львович
По-перше, я вже казав, спл-клуб мені симпатичний найбільше, а, як відомо - кого любиш, того й б`єш.
По-друге, в оцінках рішучу роль відіграють більше технічні аспекти. Наприклад, резонанси салону. Спочатку оцінюється прямо їх наявність, при чому не один раз, для автомобіля в цілому, а двічі - для кожного борту! Другий раз вони впливатимуть на оцінки при суддівстві фокусування образів. А той самий тональний баланс оцінюється так, ніби це вторинне. Ну, трошки мутненько, пару балів знімемо, та й по тому. Тому і виходить, що автомобілі з посереднім тональним балансом, вузькою, а іноді і нерівномірною в горизонтальній площині сценою, легко збирають чашки.
По-третє, в моїй інсталяції 2005 року було два конкретних косяки. Суддівський диск і методика спл-клубу їх не виявляли. І я спокійно взяв чашку за перше місце. А на ІАСКА і ЕММА це все вилазить на ура.
Я не хочу восхваляти ці організації, я просто хочу, щоб до розробки методики суддівства СКу в спл-клубі віднеслись серйозніше.
Мені, наприклад, не цікаво робити машину, яка майже гарантовано буде брати чашки в спл-клубі. Це не так уже й складно - двополоска з підсидільниками або кіками (залежно від машини), добре вилизані фільтри - і ура. Але на хай-енд така машина аж ніяк не тягне.

Щодо вторинності СКу - Саш, давай не будемо товкти воду в ступі... Все ж давно сказано відповідальними особами.
Рост ® вне форума   Вверх