Показать сообщение отдельно
Старый 24.01.2012, 22:42   #17
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Прослушка Mcintosh 420 vs Audison VR206 vs RCF(?)

Цитата
Сообщение от John Посмотреть сообщение
Есть у меня один трек, джазовая обработка классической музыки, без вокала, там есть один эпизод, когда, толи пианист, толи контрабасист (больше склоняюсь к нему), еле, еле слышно, начинает в такт инструменту подпевать, "Пааб, пам, пабаб, папам...", этот эпизод совсем коротенький и сложно улавливаемый. Макинтош это выделяет четко, а вот аудисон, если б я не знал, что там должно быть и не разобрал бы вовсе... но прислушавшись он есть, но не телесный, как будто, это не человек напел.
Знаю, про яку композицію ти кажеш, тільки назву забув. Контрабасист. Дуже чітко його чути.

Я вже давно казав тут, що Мак 420 - один з найкращих підсилювачів.
Він надає звучанню такої основи, суцільності якоїсь... не знаю, як це передати словами. І якби не попався нам до рук лімітний Бекер, був би в мене Макінтош точно

А Аудісони навіть після твіку сч милять.

Ще порівнював Мак 420 і 431. От 431 теж уже по сч програє 420, через надмірну потужність, просто кінцеві каскади замилюють.
Але і 420-му не зашкодить блок живення доопрацювати, бо в інтенсивних місцях провальчики були. А от в решту схемотехніки я б вмішувався дуже обережно, бо тут вже можна не покращити, а і нашкодити.

Так виглядає, що ближче літа мені знову випаде робити систему на Маках, тоді вже розгуляємось з Михаїлом на предмет витягнути з цього всього максимум. Ну і заодно порівняння деякі цікаві можна буде провести.

Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх