Показать сообщение отдельно
Старый 08.01.2015, 00:09   #16
garmas
 
Аватар для garmas
 
Регистрация: 01.01.2012
Адрес: Івано-Франківськ (Тернопіль)
Возраст: 36
Сообщений: 491
Вы сказали Спасибо: 17
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 57
По умолчанию Re: Как разрулить 3-х полоску Alpine 9835

Alex.z, правду каже. Це реалії автозвуку. Навіть той, хто має слух — не спроможний сфазувати, не розуміючи самого процесу —істина....
Це і є теперешній бізнес автозвуку( імхо,як на мене)

AndreyAnik, а все у Настройці. І це рішає дуже багато.
2-х полоску настроїти на порядок легше. Тут нюанс лиш у: "впадло спробувати щось нове"—як у мене було колись.... , вибачай. Імхо

Хлопці! Щоб збудувати мега бюджет (не важливо який бюджет в принципі) у 3 полосці + саб або 2,5 полоси + саб— треба саме основне не слух ,а математика. Спетрлаб і мікрофон допоможе. На форумі всі цю тему обходять всілякими дорогами, як МІНіМУМ. Мені допомогли і я хочу допомогти!!!! Дякую SOVA!!!! Шукав довгий час для істини. Дуже сумніваюсь , що читає Пан Києвський Ілля цю тему. Втратив інтерес мабуть...!!!!!! Надіюсь, що я помиляюсь......

Розумієте, що "базова точка" по настройці процесора/кросовера автозвуку і настройки розташування самої ж домашки навіть — це метода SOVA!!!
Настройка динаміків у часі без величезної практики — це просто не реально,нажаль.....
Я сам професійний музикант. Граю на контрабасі вже десь більше 15 років як сольно так і в оркестрі (більше звичайно). Поняття фазування для мене просто виключні і закриті питання були. Це досить склада система у автомобілі/домашці і водночас цікава (імхо)
Мірофон і прога це є моя " точка відліку" від якої я удосконалюю настройку...
Кожний вибирає свій шлях....
garmas вне форума   Вверх