Тема: VW T4
Показать сообщение отдельно
Старый 10.01.2012, 20:56   #49
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: VW T4

Цитата
Сообщение от garmas-vitaliy Посмотреть сообщение
не можу...
Обясність як це "по оси излучению"? фото пліз у кого так стоїть на форумі...
Не думайте,що контрабас- це інструмен Тільки низькочастотний... Частотний діапазон у нього може підніматись і до 300 гц , також і флажолети,які ще вищі... Тому і питаю за доворот мідбасів бо звук зовсім відрізняються... Хіба буде добре коли вони будуть грати і дивитись один навпроти одного? Мабуть це і вийде "фазова каша". Про труби ви праві, а про контрабас-частково,але теж праві.
я собі таке уявляю: саб-до 50гц протифаза,мідбас від 50 до 250-300, середина від 250-300 до не знаю, і твітер -не знаю

Добавлено через 44 минуты
RCA кабель можна самому зробити? скрутити кабель з правельним січення,спаяти , екран потрібно ставити, ізоляція ? Десь на форумі бачив...
Зараз тобі тут гадалки такого нагадають...

Є певні закони виконання акустичного оформлення. Мідбаси в тебе, на перший погляд, встановлені з сильними порушеннями цих законів. Але будь-що говорити, не послухавши спочатку теж не правильно.
І в мене мідбаси стоять всупереч усіх правил і теорій. А недавно в такий же спосіб поставив мідбаси ще в одній машині, так власник тепер виходити з неї відмовляється, там і живе Тому я по фотографіях не гадаю.
Якщо захочеш, можеш під'їхати, послухаю, скажу, що так, а що ні, на мій погляд.
Стосовно поділу на діапазони - все залежить від здатності динаміків, від властивості салону твого автомобіля. Скоріш за все буде краще, якщо серединки розпустити вниз, наскільки вони можуть звучати чисто на заданій гучності, але також треба слухати характер їх звучання, бо малим за розмірами динамікам буває притаманно формування малих звукових образів, тобто, буде перед тобою оркестр гномів виступати, що не дуже приємно.
До речі, чому рекомендували процесорну голову - там можна з легкістю міняти частоти розділу і слухати, який варіант кращий.
Розділ сч/вч визначається як виходячи з АЧХ обох динаміків в зоні імовірного розділу, так і їх характером звучання в цьому діапазоні. Якщо середньочастотник хороший, можливо є смисл дати йому грати по-вище, але якщо детальність в нього не дуже, тоді є смисл твітери заганяти так низько, як вони можуть без спотворень. Ну а порядок розділу там краще другий.
Знову ж, місця встановлення динаміків, їх взаємне розміщення має велике значення.

А міжблочники робити самому не тільки можна, але й треба. Одес-кабель багатожильний 0,5 мм кв. заплітаємо в косичку, по псевдобалансній схемі розпаюємо. Тюльпани Нойтрік.
Рост ® вне форума   Вверх