Показать сообщение отдельно
Старый 13.04.2008, 16:57   #18
kkk
Хирург со скальпелем
 
Аватар для kkk
 
Регистрация: 05.03.2007
Адрес: Киев
Возраст: 43
Сообщений: 703
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 18 раз(а) в 7 сообщениях
Репутация: 10
Отправить сообщение для kkk с помощью ICQ Отправить сообщение для kkk с помощью Skype™
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Рост ®
Ой, не треба Синю, я як тільки бачу там тему про дроти, обходжу десятою дорогою Я не кит, тони сміття фільтрувати із-за однієї здравої думки

Коротше, власний досвід наступний.
Раз. Чому тюльпани Нойтрікс. Бо чудово паяються - не встигнеш паяльником ткнути, уже облужене. Бо надійні механічно, чітко сідають на своє місце.
Чому міжблочник з двома жилами і екраном. Тому що захист від наводок. Одна жила центральна, друга на землю з боку ГУ, а екран там в повітрі, з боку підсилювача ота друга жила на землі уже разом з екраном. Це так званий псевдо-балансний кабель.
Який кабель. Висновок наступний - не важливий (в певних рамках, звісно) поперечний переріз жили, матеріал. Головне - однорідність цього матеріалу. Тобто, критичний параметр - хвильовий опір. Якщо він мінятиметься по ходу провідника, то хоть з золота, хоть зі срібла, буде кака. Тому Белден - дві жили вита пара, екран + фольга, не гадить. Дешевий, що борщ - 1,5 уо/метр. Ну і тоненький, дуже зручний в прокладці. Хоча не такий пафосний, як оті зверху, з Місяця
Итого, если я правильно понял:
Кабель на один канал получается из микрофонного двужильного кабеля, в котором в одной стороны - на сигнал одна жила, вторая жила на экран конектора, вместе с экраном кабеля. С другой стороны - точно так же, но экран кабеля не припаиваем - так ?
kkk вне форума   Ответить с цитированием Вверх