Показать сообщение отдельно
Старый 05.07.2015, 19:15   #14
Мариупольчанин
 
Аватар для Мариупольчанин
 
Регистрация: 31.01.2013
Адрес: Мариуполь
Возраст: 37
Сообщений: 56
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 7
По умолчанию Re: Фронтальный саб в девятку

Цитата:
Сообщение от Володимир Посмотреть сообщение
Ну я згадував про ДЛС ОА8, тільки його ще знайти треба.
Тема про сабік 8, а не про то нафіга воно здалось. В кожного грабіл свої. Хоче людина - тре допомогти. А то шо суббасу не буде - факт.
Я правда незнаю як звучить херц на мідбасі, вроді воно важке і середини грати не вміє... Як на мене це не той динамік для двушки якщо мати претензію на SQ. ІМХО.
согласен. Спасибо за помощь. По поводу герц хв, то да, но имею еще бе л, то есть те что лучше играют середину.

оа8 продается на олх, но дороговато 1300гр. Если суббаса не будет, сделаем борщбас )

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от Lambert Посмотреть сообщение
якщо цікаво погратися - можете пошукати Ivolga Drive 8C, воно недороге і в 15 літрах гратиме. Сцену витягнете і життя мідбасам значно спростите.
Але то не знімає необхідності ставити повноцінного саба кудись в багажник, бо 8" - то не саб ні разу. Особисто я схиляюся до думки що саб і в 10" розмірі знайти/побудувати буде дуже важко, бо "фізика трохи проти"
imho, саби в розумінні відтворення звуку починаються від 12"
спасибо за совет. Поищу и такого.

Добавлено через 9 минут
Цитата:
Сообщение от Рост ® Посмотреть сообщение
8" можна, але тільки в ФІ. В ЗЯ резонансна системи буде на рівні з мідами, а то й вище, який тут суббас? Буде просто жирний мідбас.
Але з ФІ інша проблема - розміри ящика. Хоча якщо ліпити зі скловолокна, то може й набереться.
Ще, як варіант, спробувати відкритий ящик. А що, як вже бавитись, то бавитись. Динамік з около Беселівською добротністю і експериментувати.
Для ФІ можна спробувати Монакорівську вісімку, при резонансній 28 і суббас буде, і навіть машиною буде трясти.
спасибо, на такие советы и рассчитывал. Приму во внимание все сказанное!

Последний раз редактировалось Мариупольчанин; 05.07.2015 в 19:25. Причина: Добавлено сообщение
Мариупольчанин вне форума   Ответить с цитированием Вверх