Показать сообщение отдельно
Старый 12.09.2010, 14:01   #16
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от SOVA Посмотреть сообщение
Рост, ну я проводил сравнения межблочников. Причём тогда, когда сам не верил в разницу звучания. На отличной системе слышно разницу очень и очень. И ширина сцены, и глубина, и высота, и подача звука. Причём влияют и межблочники, и акустические кабеля. Акустические гораздо меньше.
Больше мне нечего сказать, сами слушайте и делайте выводы.
Я вважаю, що це часткові випадки. Тобто, є ситуації, коли з якоїсь причини міжблочники впливають, а є, коли не впливають. Саме тому і не можуть люди домовитись, тому що в одних цей вплив чути, в інших ні. На даний момент я притримуюсь думки, що вплив чути, коли блоки, з'єднані міжблочниками, не узгоджені до кінця між собою. От тоді кабелі і починають співати.
Зі своєї практики можу сказати, що ми з Михаїлом часто підключали апаратуру тим, що в мене під руками було, тобто белденом, даксом, чорним китайським шнурком від комп'ютерних колонок. Ніколи впливу міжблочників ми не фіксували. Можу пригадати лише один випадок, коли ми в якості міжблочників використали польський дешевий кабель, тоді звук став одразу бруднішим. Це єдиний випадок.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх