Показать сообщение отдельно
Старый 14.04.2011, 11:58   #17
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Комп'ютер в автомобілі

Цитата:
Сообщение от m.a.k.c. Посмотреть сообщение
А вот управление с тача меня просто нервировало после ConceRt-a (ну люблю я "железные" кнопки).
Просто питання вивчив недостатньо. Існує саме така "крутилка-нажималка", як в ConceRt - для управління комп'ютером.
А мені тач подобається, звик до нього в смартфоні, кожен день же користуюсь, буває, що і в ноутбучний монітор намагаюсь пальцем ткнути Але якщо користуватись тільки тачем, то монітор має бути на відстані витягнутої руки (в мене так і є). В інших випадках потрібні додаткові маніпулятори.

Цитата:
Сообщение от m.a.k.c. Посмотреть сообщение
Проблема с инсталом монитора возникла - без хЕрургического вмешательства не встает он в торпеду красиво, а "колхозно" или выездной для меня не вариант.
Чим сучасніша машина, тим більше шансів, що стандартного одно- дводінового місця для транспорту в ній не буде. А через перехідну рамку монітор виглядає таки краще, ніж через перехідну рамку однодіновий транспорт, який теж в більшості випадків не впишеться по дизайну і виглядатиме "колгоспом".
А ще, правда це вже не бюджетно зовсім, але є варіанти з виїздними моніторами.

PS. Тема не для того, щоб довести комусь, що от саме таке рішення є кращим. Найкращим рішення є таке, яке більш за все підходить в кожному конкретному випадку.
Смисл публікації в наступному - сьогодні комп'ютер в автомобілі, на базі якого можна реалізувати все і одразу ста значно доступнішим по ціні, ніж був ще навіть рік назад, з появою і здешевленням твердотільних дисків він став конкурентом по надійності суто автомобільним пристроям. І якщо когось раніше зупиняли саме ці моменти, то вони в минулому.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх