Показать сообщение отдельно
Старый 14.07.2010, 00:26   #33
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Quattross Посмотреть сообщение
А как сравнение проводилось: с приблудами и без них?
У меня, например, на Бремене задержки включены. Сцена хорошая и тоналка неплохая.
Если без задержек ,то каша по всему салону. У меня мнение, напротив, использовать Бремен только с процем, иначе беспроцевый хороший аппарат проще купить.
У меня Накамичи 500 беспроц, звучал хуже чем Бремен проц.
А як могло проводитись? Включенням і виключенням приблуд Ну направду, будь-яка цифрова обробка звуку звук нищить, в тій, чи іншій мірі, в залежності від складності алгоритмів і якості процесорів. Оскільки в дешевій техніці проци простенькі, то це помітно значно в більшій мірі.
Стосовно безпроцевого апарату, як альтернативи - а який? Якби був такий собі варіант Бремен дірект, тобто Бремен, але безпроцевий - ура, але ж нема. Нак не розглядаємо, нема вже давно Нака. А Піонери-Соньки-і.т.д. - кожен має своє специфічне звучання, з певними косяками і до того ж Бремена не дотягують.
От зараз Гольф в мене в роботі, на Кларі 6хх там система буде, вона вроді безпроцева, як зроблю, оціню. Правда, там акустика на три букви, R6A, ну але може на завадить мені характер звуку почути

Також підтримаю Arrt, каша в звучанні в більшості випадків - наслідок проблем в Головному Пристрої.

Цитата:
Сообщение от Quattross Посмотреть сообщение
а разное расстояние громкоговорителей от ушей слушателя не может об этом говорить?
другими словами, если качество тракта ГУ отличное (идеальное), то мы должны иметь хорошую сцену?
При якісному ГП ми отримаємо можливість дійсно повністю звести систему. І навіть не зведена, вона буде звучати на порядок краще тої, яка з кашою по всьому салону. Тобто, на тих чи інших частотах внаслідок розфазування можлива прив'язка до динаміків, можливе фокусування різних діапазонів одного і того ж інструмента в різних точках простору, тобто типові проблеми до кінця не зведеної фазово системи, але звучати вона буде при цьому чисто.


О, пригадав собі, колись давно, коли в мене ще стояв Нак 400, привезений з Європи (він там щось під 700 уо коштував), порівнювали його з Кларіоном 6хх, то деякі нюанси звучання, які відтворював Нак, Клара навіть не пробувала зіграти, ніби їх і не було в записі. Ну але я вже казав, Нака більше не буде, тому що про це говорити?

Последний раз редактировалось Рост ®; 14.07.2010 в 00:33.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх