Тема: minimal
Показать сообщение отдельно
Старый 18.08.2014, 21:26   #59
Володимир
Старейшина
 
Аватар для Володимир
 
Регистрация: 17.03.2007
Адрес: г. Золочев, Львовская обл.
Возраст: 46
Сообщений: 2,807
Вы сказали Спасибо: 94
Поблагодарили 84 раз(а) в 65 сообщениях
Репутация: 373
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ Отправить сообщение для Володимир с помощью Skype™
По умолчанию Re: minimal

Ото фанерне дроч%ево я викинув... епоксидка сохла погано і не сподобалась мені та фанера...
Було принято рішенн зробити з дюралі але щоб набрати товщину 24мм то треба було добре пошурудіти щоб знайти матеріал... Знайшов і виникла друга проблема - фрезеровщики не хотіли братись робити мої акустичні підставки на динаміки... Думав може самотужки виріжу лобзиком і пилкою по металу, але після 3 см різу я зрозумів що того не зроблю...
Отже опорне кільце під динамік було виточене з дюралюмінію товщиною 10мм, а ще 14мм - невже знову фанера чи МДФ була знайдена дубова дошка яка пролежала в ідеальних умовах з потрібною вологістю і вентиляцією років 40-50 (ще мій дідусь заготовляв). Короче відпиляв потрібний кавалок і поки домовлявся по телефону з майстром щоб зробити з неї потрібну заготовку, моя доця очистила її від товстого шару пилу



Добавлено через 1 минуту
Отримав потрібну заготовку




Последний раз редактировалось Володимир; 18.08.2014 в 21:28. Причина: Добавлено сообщение
Володимир вне форума   Вверх