Показать сообщение отдельно
Старый 26.08.2012, 11:46   #52
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Пора рухати прогрес. Акустичне оформлення в автомобілі.

Цитата:
Сообщение от _kolenval Посмотреть сообщение
я 1й раз когда делал себе подиумы (вообще не соображая как их делают), слелал их из толстой резины. вот незнаю, мыкнуло меня, подумал типо так гасить вибрации будет относительно двери. сделал (у токаря), всё идеально садилось... выложил фотки на форум и тут... меня закидали комплементами.
"это неправильно"
"материал на котором сидит динамик должен быть: дерево\гранит"

я типо а почему неправильно....
"динамик должен сидеть жестко. любое демпфирование дина приводит к потере на отдаче. т.е. он должен жестко качать воздух... любое туда\сюда ведет к собственной раскачке и потере на отдаче"
я слил эту затею, сделал деревянные. резиновые до сих пор лежат пылятся...
А чому закинув ідею? Якщо все було готове, можна ж було довести експеримент до кінця!
Я не знаю, який вийшов би результат з гумовими подіумами, можливо і не дуже хороший. Бо гума - елемент пружний, тобто вона не гасить коливання, а їх підтримує.
Але такий варіант (ідеологічно) теж працює, тільки встановлювати динамік треба не через гуму, а через щось в'язке, що коливання гасить, типу силікону. Ефект "розв'язки" в такому випадку не настільки разючий, як з підвісом, але теж є.

Цитата:
Сообщение от _kolenval Посмотреть сообщение
я вот только одного непойму, передача на дверь вибраций уменьшится, но как динамику тогда играть ниже ну к примеру 150гц? от чего ему отталкиваться? или его надо резать 200гц 2м порядком и колотить сабвуфер играющий за 100гц? честно, непонятно. ну я так понял что никто ничего разжевывать небудет...
Так би мовити, "банальна ерудиція" тут не допоможе. Логіки в тому, що відбувається, на перший погляд, взагалі нема. Саме тому ніхто нічого розжовувати не буде. Тому що для жування потрібні речі, з якими розум погодиться, як з фактом. Ця ж ідея настільки схиблена, що можливий тільки інший шлях - зробити, а вже потім думати, чому ж воно працює.

ПС. Я тут, так виглядає, за пару днів у вас буду. По дорозі на ПБК. Їду подихати повітрям, насиченим запахом ялівця. В Канаку. Страх, як люблю цей запах. І в морі відмокнути
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх