Показать сообщение отдельно
Старый 13.10.2013, 14:29   #104
b_andriy
 
Аватар для b_andriy
 
Регистрация: 01.04.2009
Адрес: Львів
Возраст: 37
Сообщений: 361
Вы сказали Спасибо: 5
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 55
Отправить сообщение для b_andriy с помощью ICQ Отправить сообщение для b_andriy с помощью Skype™
По умолчанию Re: Приймайте новенького 21099

Народ ай нід хелп!!! Кароч підключив я всьо, + - від акб 100кв в багажнику кулочок ділиться на 1х35кв на фронт 1х50кв на монік і маси так само. Підключив магнітофон, запхав одну пару лінійок запрацював фронт, запихаю другу пару на саб і появляється голосно шипіння писк тіпа як радіо,
пробував методом тика відключати лінійки, знайшов пару яка глючить, коли від фронтового уся відключити взагалі ці глючні лінійки і підключити до сабового уся, в фронті всеодно починає шипіти, як так шозанах? іншу пару коли підключаю такого нема.

Покишо підключив одною парою до сабового уся а від нього до фронтового... жесть

Походу одна пара лінійок десь глючить, завтра нові закажу...
А так грає вроді як грало, треба ше в 0.35 попробувати...

Добавлено через 20 часов 13 минут
Народ, а треба робити масовий дріт з клеми на кузов такого самого січення як йде на моноблок? просто вчора мені сказали що треба а мені не вкладається в голову нашо
якшо підсилювачі живляться напряму від акб чи треба штатну масу робити тоже 100кв? вона ж посуті лишається тільки для системи автомобіля хіба не так?
ось моя схема

Последний раз редактировалось b_andriy; 14.10.2013 в 10:43. Причина: Добавлено сообщение
b_andriy вне форума   Вверх