Показать сообщение отдельно
Старый 30.06.2013, 22:45   #8
_RT
 
Аватар для _RT
 
Регистрация: 31.01.2012
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 169
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 37
По умолчанию Re: Audi 100... Старт в SPL

Цитата:
Сообщение от K.O.S. Посмотреть сообщение
Ты эта..... Если у тебя штатно там нет отверстия, то в Дб Драг тебя пускать нельзя!
спинка откидывается только если предусмотрено штатно... кузовна конструкция удалена - гоу в ЭКСТРИМ! автоматически!

Или тачко меняй или таксуй в экстриме )))))

пс: а на схемы фронта уже работоспособные или только на бумаге? какие динамики планируешь?

ппс: оставь идею эстрадной 3х плоски!!! ставь или 4 середины или 4 мидбаса (я за середины) !!!! и ТОЧКА поВЕРЬ! панча будет за глаза! 150Вт на пару эстрадных динамиков маловато! Мостом надо будет соединять! только мост нагружать не менее 4 ом - ато усь кипИток будет
и подумай над калибрами динамиков. Может лучше взять калибр больше, но меньше колличество!

Ну а так +1 реализацию бы хотелось.
Чому ж тихіше? Бажання займатись автозвуком вже не відібється) Костя спасибі за підказки)

Ніша під лижницю присутня в автомобілях С4, в моєму випадку замість пластмасового відкидного ящика який іде в комплекті з фірмовими сидіннями Рекаро - встановлена була металічна заглушка яку я успішно зняв, бо сидіння в мене прості класичні і не комплектувались ящиком лижниці... Я хз чи це видалена кузовна конструкція чи ні, з правилами я не дуже детально знайомий... так читав для загального розвитку - але бачу що треба ще почитати...
А в який клас мене судді поставлять - я поки не задумуюсь... Я роблю для себе і хочу отримати максимальний результат і максимально громкий "повседнев" який тіки можна отримати з цієї машини і двох АКБ аля GZ BP.3000 - які до речі в плані покупки
З.І. якщо доведеться в Екстрім клас - тоді заднє сидіння знімається за 10хв, і буду пиляти короб в салон без всяких там заморочок з багажником і будем щось пробувати) но поки що желізо в мене не для Екстріма...
Фронт поки на папері...Так чисто анонсуючи скажу що задивляюсь на GZ в Чернівцях мене ці фронти ну прям дуже вразили!!! мені по нутру фронт з Сітроена
я написав що є - все інше буду купляти і встановлювати по темі далі... От на черзі шумоізоляція...

ППС.. Прикидав що в мене на дверці поміститься - 2 міда 8" ....і 2шт СЧ 6.5" якщо більше наставляти - треба краще подумати як...
до речі ще шукаю один усь для фронта ...так що тема буде підніматись)

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от K.O.S. Посмотреть сообщение
ну я например обыскал разборки и купил сидуху откидную чтобы в СПЛ ездить мож на 100 тоже есть?
я задавався таким питанням...
Відкидної сідухи не існує для моєї моделі... Все інше що на фото - суцільний метал в якому є розпорки кузова... його вирізати і видаляти нізя
а це місце під лижницю)

Добавлено через 5 минут
І до речі Жені фронт як на моє вухо ну прям оч оч оч збалансовано звучить з сабом... канфетка!!! жалко не послухав як сам фронт без саба звучить...

Последний раз редактировалось _RT; 30.06.2013 в 22:50. Причина: Добавлено сообщение
_RT вне форума   Вверх