Показать сообщение отдельно
Старый 05.08.2013, 20:44   #52
_RT
 
Аватар для _RT
 
Регистрация: 31.01.2012
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 169
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 37
По умолчанию Re: Audi 100... Старт в SPL

Давно я тему не піднімав, але робота іде, було знято сидіння розібрано салон, і повна шумоізоляція дна кузова, і при нагоді почистив ковролін Ваніш для килимів рулить) Потім почав збирати все назад і протягнув проводку до фронта і лінійки уклав (В кращих традиціях "сила" по правому борту "лінійки" по лівому) і ще зробив порядок з штатною проводкою



Потім мене переклинило шось і я захотів якогось монітора в панелі зайнявся цим питанням і пошуком підходящого девайсу - і вибрав варіант "планшет в центральну консоль"... До речі довелося купляти не айс такий планшет - мені дуже важливі були його габарити і діагональ екрана в 10", але чесно я задоволений повністю не очікував такої чіткої роботи від дешевого китаю... Кліпи і фільми класно працюють далі будем бачити
ну і вот процес перебудови консолі...
А почав з того що перемістив магнітолу під блок пічки... А сам блок залишив на штатному місці



далі викинув і заглушив штатні воздуховоди бо вони мішали інсталу
ну і запиляв подік для планшета і приміряв





але після примірки планшета мені подік з фанери не сподобався бо він був дуже товстий і я зробив подік з бляхи 3мм... там нарізав різьби зробив технічні отвори для кріплення і всяке таке...



вийшло гарно і тонше ніж фанера 12 потім я затянув подік автомобільною тканиною) вийшло аля алькантара на дотик дуже приємна тканина якась попалась



ну далі консоль встановив в автовсе підігнав, встановив ГУ на своє нове місце і планшет приміряв... подік поставлю пізніше, сохне ще...





Ось так вийшло


А так було....

Добавлено через 37 минут
Також поїхав мій саб до нового хазяїна....


Так що тепер актуальне питання нового саба

Добавлено через 50 минут
Інстал продовжувався) і ось що вийшло в багажнику



Розводку ще не зробив - бо не всі компоненти прийшли.. І ще треба чекати на оргскло для кришок)



Тепер в багажнику рівна підлога... ступенька бака зрівнялась з фальш -підлогою... але низький багажник вийшов



Ось взяв 15" мід від колонок домашніх приміряв як він в багажнику стоїть















Порадьте щось з дінами і коробом... як впихнути сюди не запихаєме ???
ШхВхГ - 95х35х45 см ось розміри приблизного обєму під короб....

Последний раз редактировалось _RT; 05.08.2013 в 21:35. Причина: Добавлено сообщение
_RT вне форума   Вверх