Показать сообщение отдельно
Старый 17.10.2010, 13:27   #84
oleg_lviv
 
Аватар для oleg_lviv
 
Регистрация: 09.09.2010
Адрес: Львов
Сообщений: 1
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 0
По умолчанию

У мене в машині побудована неправильна з точки зору професіоналів система (2-полосний компонентний фронт+ 3-полосні овали тил+саб - все розкачують зовнішні підсилювачі). Нічого не зфазовував, лише поставив затримку на саб і порізав фільтрами підсилювачів частоти. Машину обезшумив майже повністю (крім днища). На швидкості бас стає слабшим оскільки з'являються сторонні шуми і вібрації від дороги, але зробити звук голосніше, ніж сторонні шуми і все стає нормально.
Може це звучить по дилетантськи, але не спішіть кидати помідорами Класику я не слухаю, але на клубняку і рнб в форматі мп3 також якість звуку системи відчувається. Слух в мене специфічний, тому будував систему сам під себе. Слухав багато машин на автозвукових змаганнях і не скажу, що в мене звучання настільки гірше (і це при моєму бюджеті в декілька разів меншому, ніж у них). Від деяких навіть краще...
Моя думка - в першу чергу потрібно по максимуму обезшумити машину і ставити компоненти з запасом потужності, який дозволить перекричати шуми від наших доріг.
oleg_lviv вне форума   Ответить с цитированием Вверх