Показать сообщение отдельно
Старый 20.08.2012, 10:05   #47
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Пора рухати прогрес. Акустичне оформлення в автомобілі.

Цитата:
Сообщение от yupiter3 Посмотреть сообщение
Росте, я так зрозумів, насамперед задача зводиться до того, щоб динамік працював нібито в підвішанному стані, як при умовах вимірюванні параметрів ТС гучномовця в просторі, але за вітсутності АКЗ самого динаміка... Тоді не зрозуміло, яким чином динамічна головка кріпеться так, щоб вона і не передавала коливання дверям і при цьому жорстко утримувалась в дверях?
Що означає "жорстко"?
Висить собі динамік. Зміщатися кудись йому не дає гумова прокладка між ним і подіумом. Якщо потиснути на корзину, то на самій прокладці він може зміщатися туди-сюди в межах сантиметра десь. Він не закріплений жорстко.

Добавлено через 32 минуты
Цитата:
Сообщение от Cobox Посмотреть сообщение
Ты так и не понял того что я хотел сказать. Попробую на примере попробовать показать, что получилось у тебя с данной темой.

Представь мир в котором есть люди и у каждого есть замок который необходимо открыть, но никто не знает в этом мире как это делается.
И у тебя есть замок, но ты тоже не знаешь как его открыть, и вот разумный пришелец дал ключик, но при этом ничего не говорил о том как этим ключем пользоватся. И ты посидев, подумав, таки нашел правильное решение: как использовать данный тебе ключик пришельцем.
Затем ты приходишь на площадь, где есть тысячи людей со своими разными замками и говоришь:"Вот вам люди ключик, который мне дал один умный пришелец, и этот ключик открывает замки".
Когда тебе говорят, что этого не достаточно, что бы понять как открываются замки, для этого необходимо что бы ключик соответствовал замку - ты начинаешь на всех обижаться и обвинять всех в лени и в том что никто не хочет думать и ждут когда ты всех их научишь это делать. Но ты не учел одного, что даже имея ключик, нельзя научится открывать замки, если этот ключик не соответствует замку.

Без обид.
По-перше, не треба мені приписувати власні мотивації. Ти мені от зараз приписав якісь образи, кверті придумав, що я рисуюся.
По-друге, аналогія з твоїми ключами не відповідає цій ситуації. З чого ти за мене вирішив, що смисл мого існування - відкривати за усіх інших їхні замки? Я відкрив свій і сказав, що це можливо. І ще коротко, але цілком достатньо для людини думаючої, підказав, як це зробити. Якщо я побачу, що людина дійсно почала думати, як відкрити свій замок, а не придумувати причини, чому це зробити неможливо, почала пробувати, і звертається уже з конкретними запитаннями... Але подивись, ти зараз, уже який допис, обговорюєш мої мотивації, а не тему. Я прекрасно знаю, що почни я все розказувати детально, 99% часу доведеться потратити на розжовування очевидних речей, на долання супротиву, на пропускання мимо вух різних звинувачень і переходів на особистості, зрештою, просто на тролів, яким насправді цікаво аби поговорити. Он, подивись для прикладу на спілкування Катка з Колегою на тему хай-резу - мені такий діалог не цікаво вести, навіть, якщо в ньому рано чи пізно якась істина народиться, ціна надто висока.

Мені стало остаточно скучно. Далі буду писати тільки по темі, якщо вважатиму за доцільне.

Последний раз редактировалось Рост ®; 20.08.2012 в 10:39. Причина: Добавлено сообщение
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх