Показать сообщение отдельно
Старый 02.02.2016, 22:12   #12
са4
 
Аватар для са4
 
Регистрация: 29.05.2012
Адрес: Львов
Возраст: 36
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 3
По умолчанию Re: 2109 початок SPL

Тема продовжеєця. фронт потерпів від спалювання рупорів 1 ганібалу і 1 ширіка . в планах замінити ганібали на мачете сч . і 1 ширік докупити або замінити на пару чогось другого покишо думаю, з рупорами . якшо не найду реконів на свої нт253 , то буду думати над заміною піщів . так як працюю з меблями . то рішив попробувати перешити сам собі карти в чорний шкір зам.
Ідем далі . по сабу було куплено 4 магнума м15д4. стоїть в даний момент стоїть 2 в коробі фи . рахував Шахов. він музикальний і навіть валити можна з 1 акума від тоїж ДД . на синусі мах результат був 143.5.
далі вланах зробити короб шось пипу полу стіни фото додам.попались мені геліві акуми , правдаа промислдоаві але нічого і ті підійдуть . і навіть на продаж лишилось . лишив собі 3 по 150 ам . вот думаю шо то згеною придумати .прикупив проводку кг 70 .малоб хватити на 2 протяжки + і -.на заміри . вже є приблизно порахований короб на 2 15 на 2 200 трубах.подальгші плани , докупити усь 2 канала на піщі . замінити усь на потужніший з можливістьь моститись. якшо все піде по плану то ае3500.1 або 2 кікса 1.1000 . ну то як варіант . пофоткати зараз можливості немаю так як нема на шо пофоткати так як айфончік вмер раніше задуманого .в ближайший чвас позакидую фотки якшо є якісь поради пропозиції пишіть вислухаю
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: IfLsaxO7njE.jpg
Просмотров: 802
Размер:	44.4 Кб
ID:	59505   Нажмите на изображение для увеличения
Название: jLb7YKqyuwg.jpg
Просмотров: 796
Размер:	58.5 Кб
ID:	59506  

са4 вне форума   Ответить с цитированием Вверх