Показать сообщение отдельно
Старый 31.01.2014, 17:37   #4
са4
 
Аватар для са4
 
Регистрация: 29.05.2012
Адрес: Львов
Возраст: 36
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 3
По умолчанию Re: 2109 початок SPL

нУ ВОТ ПРИЙШОВ ЧАс ВСЬО МІНЯТИ НАФІКК , ПРИКУПИВСЯ НОВИЙ АКУМ , ЗА МІСЯЦЬ ПІВТОРА ПРИЇДЕ Гель(АГМ).Прийшов час перемін і поглядів на автозвук чи то просто ростимо і всьо по другому.Так вот почалось всьо післля ЕММА , і замірів і прослуховуваннь , не задовільняв звук фронту і голос і якість всьо не то було. Почитавши форуми поспілкувавшись з людьми вирішив все переробити , Нездаючи традиціям продовжив робити всю систему на Альфардах , крім уся на саб (покишо)) ).
Прикупився фронт Ганібаи 7 1 пара .поставив різниця просто здивувала якість і голосом . але так як піщі Альфард 110тс підходили фінальному доживанню прийшлось їх заміняти на шось потужніше краще кароще Альфард HT-253 2 пари. покишо прикупив 1 але буде 2 )))) до пари ганібалів вирішив прикупити 2 пари Ганібалів 6 або 7 , Доупився усь на піщі Цельцель 100.2 , на фронт піде покишо Магнат Хот роад 4000. ше не підводив ніразу може і зараз не підведе. а як підведе то будем міняти на шось актуальніше мабуть альфард 300.2 або 500.4 хз , на шо грошей хватить
Саб як був на Альфардах 2 12" почало нехватати , вплані докупити ше 4шт.Люди просто не вірять шо (СЧ-НЧ) можна давити )))) на двох ітак кажуть ну***** вот думаю попробувати шо буде усь на саб DD M1c , при перестройці саба думаю про заміну уся або ше один такий самий або шось з новий монобоів Аьфард так сказать робим демо кар ))) поки шо фото нема , хібашо деяих комплектуючих на вихідних починаєця робота над картами , поки робота закінчиця доїде весь фронт , а саби почикають свого часу ) але вже охота всьо робити , а ну і забув сказати буде всьо вже гарно акуратно в гофрах ,змійках прикріплено сховано , так сказать акуратно зроблено . ну хто прочитав дякую за увагу , при подудові чогось буду по можливоті викидати фото .
P.S-ну якшо саби не вийдуть ті шо хочу то буде ДД або 2 512 або шось бойове ) ае то вже 2 історія
Дяую за увагу

Последний раз редактировалось са4; 03.02.2014 в 16:24.
са4 вне форума   Ответить с цитированием Вверх