Показать сообщение отдельно
Старый 25.05.2013, 22:39   #20
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Хроніки лабораторії. Зрілість.

Взагалі то, я спокійно колупався в проводці, згадував, що куди і звідки в мене йде. І продзвонював, за який відросток АСС відповідає який запобіжник. Пів року ж пройшло. І от тикаю я щупом мультиметра в один з відростків, а воно показує 12,67В. А машина уже пів дня, як стоїть в гаражі, при чому всі ці пів дня світить салонне світло, яке мені ліньки кожен раз вимикати.
І це не на клемах АКБ напруга, а вона пройшла крізь основний 150А запобіжник, півтора метра 35 кв. мм проводом до "трансформаторної будки", де через реле АСС і його 30А запобіжник, через 7,5А запобіжник конкретного виводу, пів метра цим 4 мм кабелем, і тут я його і міряв.
Добре Варті жилося пів року останніх.


Ну що.
Тепер у мене вже грає лівий канал
На цей раз я поступив хитріше. Якщо минула реалізація передбачала окреме виготовлення лівої і правої частин торпедо цілком, то тепер я зробив окремо довколишню конструкцію, тобто, верх торпедо, бокові стійнки, центральну консоль, а ящики під динаміки підвісні, в будь-який час, якщо захочеться змін, можна зняти, переробити і назад їх

Практично всі проблеми подолано, залишилась остання, але трохи прикра, стояк внизу середьочастотного діапазону при закритих дверях. Гуде не сильно, але гуде. Винне місце, я так розумію, де сходяться лобове скло, скло дверей і торпедо. Треба його чимось заповнювати.
А ще треба поскоріше віддавати в перешивання карти дверей, доробляти верх торпедо, і його теж в шкіру, бо вони також впливають. При відкритих дверях це підвивання практично пропадає.
Ех, це тобі не кенгу, друже, з його здоровенним салоном. Ну нічого, прорвемось.
Зате контрабас як живий Без жодних спотворень, підгужувань і будь-яких призвуків салону. Це я, типу, хвастаюсь

Свято наближається, свято наближається, свято наближається ...

Добавлено через 1 час 51 минуту
Тут люблять схеми, знайшов свою, яку малював більше року назад.
Можливі незначні помилки, але суть не змінилась.



Всі землі активних пристроїв зведені в точку Gnd 1. Не малював, щоб схему не загромаджувати лініями.

Последний раз редактировалось Рост ®; 26.05.2013 в 00:31. Причина: Добавлено сообщение
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх