Показать сообщение отдельно
Старый 16.05.2013, 21:30   #3
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Хроніки лабораторії. Зрілість.

Уже років 4, здається, як загорілись ми з Михаїлом (Halin) ідеєю використання в автомобілі в якості транспорту комп'ютера.
Тут я писав короткий огляд на тему.
Скажу, що за ці роки комп'ютер зарекомендував себе настільки добре, що відмовлятися від нього навіть не приходить в голову.

І останні пару днів я приділив деякій переробці корпуса, в якому в мене стоїть комп'ютер і ЦАП, з метою виграти пару сантиметрів місця для лівої ноги правого пасажира, адже вся апаратура монтується спереду, в торпедо.
А оскільки Володимир мене таки вмовив, то в процесі робив трохи фоток.

Отже, дизайн майбутньої торпедо уже придумано, процес виготовлення потрохи просувається. Підсилювач залишається на тому ж місця, що і був, в "бороді":





Сьогодні я його вже знову встановив і закріпив, можна за нього машину підняти

А далі займався комп'ютером і ЦАПом.

У кого ще цифра передається витою парою?
В процесі я трохи подумав, розвернув ЦАП і так вийшло, що його коаксиальний вхід опинився прямо над трансформатором коаксиального виходу на звуковій карті. 4 сантметри. Паяти туди коаксиал вирішив зайвим, тому цих пару дротиків від сьогодні відповідають за передачу цифри через s/pdif в ЦАП.



Це ЦАП, серце системи, на PCM63 (так і хочеться написати "легендарних", і тут це слово таки буде доречним :



Зліва верхня плата - А-класовий вихлоп "Рогова".
Знизу (на фото, звичайно, не видно) блок живлення, розроблений Halin-ом, за що йому велике спасибі. Блок настільки хороший, що ні в чому не уступає домашньому блоку автора ЦАПа.

В нижньому відділенні комп'ютер:



Інтелівська міні-АТХ на Атомі, праворуч блок живлення.

Звукова карточка на своєму місці:



Із встановленою верхньою кришкою, на якій закріплений резистор Альпс, для регулювання гучністі:



І, нарешті, все в зборі, із встановленим жорстким диском SSD:



Увесь цей блок встановлюється перед підсилювачем.
Коли стане на місце, зроблю фотографії.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх