Показать сообщение отдельно
Старый 17.11.2019, 13:45   #90
Володимир
Старейшина
 
Аватар для Володимир
 
Регистрация: 17.03.2007
Адрес: г. Золочев, Львовская обл.
Возраст: 46
Сообщений: 2,807
Вы сказали Спасибо: 94
Поблагодарили 84 раз(а) в 65 сообщениях
Репутация: 373
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ Отправить сообщение для Володимир с помощью Skype™
По умолчанию Re: проблемы с мидбасом

Можливо. Даймонди ще стояли в пасаті це в 13-14роках. С6в в мені ніколи не було, а був старий компетішн s806, і він стояв в ібіці в 15-16 роках. Потім вже бмв, а там що тільки не стояло але в розмірі 5 дюймів. І найкраще себе зарекомендували зновуж таки даймонд хєкс, але були танці навколо підбору усілка. Ітон РС дуууже кльово себе показали но програли по громкості і не хватало «жирку». Через особливості салону і окрас даймондів в мене був здаровий такий тарчок в районі 1,5кГц ото мені і не давало спокою. Тоді один поважний форумчанин, любітєль Іспанії ))) підігнав мені динаміки з свого загашніка, які вже зняті з виробництва кілька років, невзрачні такі,від телевізора мабуть якогось ))) розміром і не 5 і не 6 дюймів і ціна була дуже демократична. Ну я їх ще даработал на нождаку і напильником, щоб впихнути туди де вони не впихались і заграли вони просто чарівно. Тепер слухаю і насолоджуюсь музикою. Нарешті тепер приємно слухати класичну музику. Якось так. Треба старатись реалізувати те, що є, а вже якщо ніяк, то щось міняти. І ще нагадую що крім акустики є ще підсилювачі, а там взагалі все ой як не просто, і щоб дешевоі добре - майже фантастика. Успіхів всім.

Последний раз редактировалось Володимир; 17.11.2019 в 13:53.
Володимир вне форума   Ответить с цитированием Вверх