Показать сообщение отдельно
Старый 15.11.2019, 22:38   #85
Володимир
Старейшина
 
Аватар для Володимир
 
Регистрация: 17.03.2007
Адрес: г. Золочев, Львовская обл.
Возраст: 46
Сообщений: 2,807
Вы сказали Спасибо: 94
Поблагодарили 84 раз(а) в 65 сообщениях
Репутация: 373
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ Отправить сообщение для Володимир с помощью Skype™
По умолчанию Re: проблемы с мидбасом

Ну я особисто схиляюсь до думки що топова акустика від будь якого бренда здатна добре звучати, головне вміти розкрити ЇЇ потенціал. В житті доводилось слухати різне, і як правило топові динаміки в більшості випадків звучать "породисто", краща структура басу, відкрита середина, детальність , низькі спотворення, краще малюють сцену, ешелонування і відірваність звуку також кращі. Але бюджетний автозвук ніхто не відміняв і недорога аекустика здатна приносити задоволення, так звук буде дещо спрощений і з своїм відтінком, але і весь інший тракт не дуже то і топовий, правда ж?
Можна і будувати систему на бюджетних морельках, хеліксах, чи аудісон зараз робить непогану бюджетну акустику, вторинний ринок ніхто не відміняв...
Що до Хєрца автора теми нічого не скажу, якось не доводилось з хєрцами мати справи. Але якощо не штирить акустика і розкрити не получається - тре міняти... Живучи в Харкові я думаю не проблема в когось попросити інші міди і підкинути на послухати. Ще потрібно розуміти роль мідбаса, бо читав про якісь вібрації в груди в сидіння, дзеркала трусяться... по перше це не задача мідбаса. а по друге якщо спостерігається таке явище то з інсталом і системою в цілому щось не альо! На вібрації дзеркал і сидінь динамік витрачає енергію, а енергія від динаміка має перетворюватись в звук. Якщо від саба трясе машиною то це не Ескю, потрібно шукати налаштування саба щоб він допомагав мідбасу і грав суббасовий діапазон,але це в більшості своїй звук, а не вібрація в сидіння і тд...
Зі мною можна не погоджуватись, тоді шукайте свій шлях в побудові звуку в авто. Успіхів.
Володимир вне форума   Ответить с цитированием Вверх