Показать сообщение отдельно
Старый 02.02.2013, 22:16   #4
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Любителям автозвуку-початківцям - про відмінності з домашніми системами

Alex.z, друже, ти або не зрозумів, про що я писав, або ...

Мав я на увазі, що середньостатистичний споживач звик купувати готовий набір домашньої апаратури. Про якусь підготовку кімнати і тому подібні речі він чути не чув і поняття не має. Для нього купити-поставити-підключити аудіо систему - дуже проста річ, яка не вимагає ніяких особливих знань.
І такий підхід він переносить на автозвук.
Людина, якій ти робив домашній проект 2 роки, точно так само віднесеться до автомобільного, тому що розуміє. Але таких людей одиниці. І не для них я це писав.

ПС. При чому тут порівняння домашніх і автомобільних трактів? При чому тут живлення? До речі, так, до слова, блок живлення мого ЦАПа, розроблений Халіном, порівнював автор того ЦАПа (тобі він відомий) з домашнім блоком, який він сам використовує, так різниці не було. А блок живлення мого автомобільного підсилювача взагалі унікальний, і не знаю, в якій домашній апаратурі, якого рівня взагалі можна знайти хочаби щось близько подібне. Тому прохання акуратніше з висновками.

Последний раз редактировалось Рост ®; 02.02.2013 в 22:22.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх