Показать сообщение отдельно
Старый 17.07.2012, 08:42   #14
Yura_Coupe
 
Аватар для Yura_Coupe
 
Регистрация: 27.01.2011
Адрес: Киев
Сообщений: 17
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 2
По умолчанию Re: Mersedes BENZ 124 coupe. Інсталяція в стилі "сток"

Цитата:
Сообщение от Сёма Посмотреть сообщение
Подиум к металлу прикручеваеися когда карта стоит на своем месте?
Ні. Подіум жорстко прикручений до металу до встановлення карти. Карта знімається і ставиться окремо. Це зроблено спеціально для того, аби можна було швидко отримати доступ до механізму склопідйомника та можливості його регулювання, тому що в купе ця проблема актуальна...

Ростиставу дуже вдячний за інстал. Я дійсно отримав саме те, що хотів. Все дійсно виглядає так, наче там завжди і стояло, чого я і прагнув досягнути.
Михайлові дуже вдячний за твік Becker'у та за зміну кольору підсвітки в ньому, адже це дуже нетривіальне завдання і наразі мені відомо максимум 1-2 аналогічні проекти. За підсилювачі окрема подяка!

Наразі займаюся тим, що треба вирішити проблему із повною відсутністю якісних дисків, адже на радіо чи mp3 система не розкривається...

Після того, як відмию авто після тривалої стоянки, зроблю якісні фото встановлених компонентів і викладу сюди.

Додам що орієнтиром того, що і як має виглядати, був цей проект:
http://kay-71.narod.ru/W124Carlsson.html
Але в седані все значно простіше, адже кишені дверних карт не потребують переробки, місця достатньо для встановлення динаміків. А от в купе кишені іншої форми і переробити їх так, щоб не порушити дизайну інтер'єру - зовсім не проста задача!
Yura_Coupe вне форума   Ответить с цитированием Вверх