Показать сообщение отдельно
Старый 17.07.2012, 07:34   #12
Володимир
Старейшина
 
Аватар для Володимир
 
Регистрация: 17.03.2007
Адрес: г. Золочев, Львовская обл.
Возраст: 46
Сообщений: 2,807
Вы сказали Спасибо: 94
Поблагодарили 84 раз(а) в 65 сообщениях
Репутация: 373
Отправить сообщение для Володимир с помощью ICQ Отправить сообщение для Володимир с помощью Skype™
По умолчанию Re: Mersedes BENZ 124 coupe. Інсталяція в стилі "сток"

Таки так, не скрию того що від почутого в Мерседесі я був у захваті. В першу чергу зразу зауважив що звук був абсолютно відірваний від динміків, і особливо мідбас, що не є властиво дверній установці, принаймі мені такого ще не вдавалось чути, завжди в усіх дверних установках чулись огріхи і бодай хоч дрібні і непомітні але резонанси... в Ростиковому інсталі цього не було, таки недарма він так довго ті двері робив. і краї сцени якби не загинаються по краях, що також неодноразово чув з динаміками в дверях. Отже з глибиною і відстанню до сцени та шириною тут все шоколадно. Дуже чітка прорисовка кожного інструменту все настільки живо що аж плакати хочеться від того що в мене так не грає то якось так воно звучить що описати не можу... післязвуччя в рояля такі шо огого...
Тоналка на місці, хоча на мій смак я би рівень ВЧ там трошки підняв: на треку з кан-каном трикутник надто тьмяний... ну то таке. На момент прослуховування саб ше трошки лажав, хоч і в мене не получилась любов з монакорівським сабом, в Мерсі він звучав класно... Окрема розмова про прослуховування РОКу! Ех ото воно звучало, такий драйв відчувався що аж настрій піднімався, дійсно вразило! Я ще Роску говорив щоб демонстрацію клієнту починав з рок музики.
Китаяна чи то японка не гундосила, співала чисто, що також було приємно...
З мінусів таки ненадто ше вилизана сабова ланка на час мого прослуховування, ну і не люблю я той сабік монакор ну і центральний образ таки розвалювався, але тут вже нічо не поробиш. В цілому проект вважаю надзвичайно вдалим, а за двері Росту окремо міцно тисну руку!
Володимир вне форума   Ответить с цитированием Вверх